Díky poslední kartě 66 (-5) vyhrává Alex Marina s náskokem jednoho kroku před světovou jedničkou Jin Young Ko během tohoto mistrovství Palos Verdes. Agathe Laisné ve svém prvním cutu na LPGA Tour skončila nejlepší Francouzkou turnaje s top 1.

Mistrovství Palos Verdes: Vítězná Alex Marina, 20 nejlepších pro Laisné

Alex Marina – ©LPGA přes Twitter

Na hřišti Palos Verdes byl boj o vítězství těžký a nakonec to byla Američanka Alex Marina, která vyhrála mistrovství Palos Verdes s celkovým počtem -10. Američanka si došla pro vítězství na greenech šesti birdie v posledním kole a pouze 26 putty. Toto vítězství mu umožňuje vyšplhat na 11. místo v Race To CME Globe.

Je o krok před světovou jedničkou Jin Young Ko. Korejka také vrací kartu 1 (-66) v posledním kole se čtyřmi birdie a eaglem za malé bogey.

Výsledky Francouzů v Palos Verdes

Agathe Laisne, po těžkém začátku sezóny dovolil své golfové hře projevit se během tohoto kola v Palos Verdes. Po dvou prvních kolech strávených v paru celkem (s kartami 68 (-3) a 74 (+3) vrátila během víkendu dvě karty pod par s kartami 68 (-3) a 70 (-1) Tento dobrý víkend mu umožnilo podepsat svou první top 20 na LPGA Tour.

Celine Boutier skončil na 33. místě s celkovým výsledkem -1. Dělá karty 73-69-73-68. Navzdory všemu ztrácí v Race to CME Globe pár míst a nyní zaujímá 6. pozici.

Pauline Roussin-Bouchardová, po skvělém prvním kole za 67 (-4) nakonec zakončil svůj turnaj nad par. Vrátila karty 67-75-70-73 a zakončila týden v Palos Verdes na 49. místě.

Perrine Delacour bohužel neprošel cutem, až na jeden výstřel.

Chcete-li najít kompletní žebříček tohoto mistrovství Palos Verdes: Cliquez zde.

Autor: Baptiste Laurensou.