Podívejte se na to nejlepší z Aramco Team Series Presented By PIF ve videu a na působivé vítězství Američanky Alison Lee (která zahrála obrovských -29 během pouhých tří kol) a vyhrála událost s náskokem osmi ran před Španělkou Carlotou Cigandovou. Pauline Roussin-Bouchardová skončila 15. v této sérii Aramco Team Series – Rijád se dvěma pěknými závěrečnými koly za 66 (-6) a 67 (-5).

Rekordní vydání v letošním roce na Aramco Team Series Prezentované PIF v Rijádu. Lídr od začátku turnaje s kartou 61 (-11) v prvním kole, Alison Lee zopakovala svůj výkon ve druhém dni s novou kartou 61 (-11). Vedoucí na -22 po dvou kolech (ano, dvě kola), Lee zakončí svůj týden perfektně s kartou 65 (-7) a celkem, počkejte, -29 za tři kola.

Tento týden byl pro Alison Lee prostě perfektní, bez bogey za 29 birdie. Podařilo se jí dokonce zahrát více birdie než par! Po Aramco Team Series v Sotogrande v roce 2021 získala své druhé vítězství na Ladies European Tour.

Pauline Roussin-Bouchardová prožila skvělý týden navzdory obtížnému začátku s jednoduchou kartou 72 v paru. Díky kartám 66 (-6), poté 65 (-7) skončil mladý modrý na 15. místě s celkem -13. Emma Grechi skončila 30.

Chcete-li najít konečný žebříček Aramco Team Series prezentovaný PIF: Cliquez zde.