V sobotu 7. září 2019 se na golfovém hřišti Wantzenau uskutečnilo dvacáté první a poslední fáze týmového poháru s celkem 66 účastníky.

TEAM CUP Otevřený golfový klub La Wantzenau (67)

© Otevřete golfový klub

Přes nejisté počasí mělo 66 přihlášených hráčů odvahu soutěžit a pokusit se vyhrát své místo pro velké finále! Připomínáme, že každá fáze TEAM CUP je také kvalifikační fází pro místo ve finále, které se konalo 26. a 27. října s Christianem Cévaërem na golfovém hřišti Yvelines a na národním golfovém hřišti!

Hráči dokázali ocenit četné soutěže, které pro ně byly uspořádány (3 smíšené soutěže o přesnost a soutěž Ladies and Gentlemen's Drive).

79 kumulativně hrubého a čistého

Gratulujeme vítězným týmům a zejména týmu Guillaume Almeras (index 0.9) a Roland Burger (index 3.7), kteří vyhráli 1. hrubou cenu s 38 body (nebo 2 pod par). Gratulujeme týmu Alain Genermont (index 17.6) a Alain Marchal (index 23.2), kteří vyhráli 1. čistou cenu se 48 body!

Ale dva vítězné týmy etapy jsou ten, který tvoří Matéo Panetta (index 4.6) a Maxence Brechon (index 9.1) a tým Guy Leopold (index 13.2) a Claude Pfeiffer (index 14.1), kteří mají každý 79 bodů. brutto a netto.

Ve skvělé atmosféře se konalo slavnostní předávání cen v klubovně, pořádané golfovým ředitelem Laurentem Trescarte a Pierrem Menagerem, členem řídícího výboru AS.

Velká část účastníků byla přítomna, aby věděla o výsledcích a četných cenách, které nabízí Open Golf Club a jeho partneři, Decayeux Paříž, Pommery, Wilson Staff, Golfathome, Gras Savoye Berger Simon, Air France, Figaro Golf, Golf Magazine, Journal Golf a dámská houpačka.

Team Cup: 3 přesné soutěže:

• Otvor číslo 4 Pommery: Jean-Marc Baran (1.88 m)
  • Otvor č. 7 Boisset: Frank Rotter (2.29 m)
  • Díra č. 17 Decayeux: Maxence Brechon (1.33 m)

Team Cup: Drive Contest:

• Soutěž Dames Gras Savoye Berger Simon: Sophie Martin (167 m)
  • Soutěž Messrs Gras Savoye Berger Simon: Benedikt Bauer (281 m)

Team Cup: losování:

• Jednoleté předplatné digitální verze Figaro: Marie-Louise Nagel