S kartou 67 (-4) vyhrává Taylor Moore Valspar Championship zdvojnásobením všech uchazečů o titul. Se svým součtem -10 vede o ránu před Adamem Schenkem a o dvě rány před Jordanem Spiethem a Tommym Fleetwoodem. Je to jeho první vítězství na PGA Tour. Victor Perez končí na 45. místě s +2 pro turnaj.

Taylor Moore vítěz Valspar Championship

Taylor Moore vítěz Valspar Championship – Kredity: PGA Tour

Valspar Championship nějakou dobu trvalo, než se rozhodlo, kdo bude vítězem akce. Na těžkém hřišti Innisbrook Resort na Floridě bylo pro vítězství nutné uhrát -10. Po třech kolech mírně za vedoucími se Taylor Moore díky kartě 67 (-4) tiše posunul v žebříčku výše. Podepisuje pět birdie za bogey.

Díky této kartě je Taylor Moore po většinu turnaje o jednu ránu před lídrem Adamem Schenkem. Adam Schenk zaznamenal na 18. místě fatální bogey, čímž vynechal play-off. Po nešťastné jízdě u paty stromu zahrává Schenk přeostřovací střelu levačkou! Chybí mu synonymum play-off a končí na -9.

Jordan Spieth také selže na svých posledních třech jamkách. -10 na startu 16., míč ve vodě ho stojí bogey. Texasan minul pat do birdie na 17. místě, než podepsal nové bogey na 18. Skončil 3. v turnaji s -8 vedle Tommyho Fleetwooda.

Ve 29 letech vyhrála Taylor Moore své první vítězství na PGA Tour tím, že zvedla nad hlavu trofej Valsapar Championship.

Poté, co prošel Cut díky kartám 70 (-1) a 71 (PAR), Victor Perez během pohyblivého dne utrpěl se skóre 75 (+4). Jeho poslední kolo za 70 (-1) mu umožnilo získat 14 míst a skončil na 45. místě.

Chcete-li najít kompletní žebříček Valspar Championship: Cliquez zde.