Lídr prvních dvou kol mu bohužel o kousek chyběla mladá Sara Brentcheneff, aby zvedl trofej Terre Blanche Ladies Open. Nakonec to byla Švédka Anna Magnusson, která vyhrála s náskokem jedné rány díky poslední kartě 68 (-4). Charlotte Liautier a Vanessa Bouvet skončily v top 10, 6. a 9. v tomto pořadí.

Sara Brentcheneff během Terre Blanche Ladies Open

Sara Brentcheneff během turnaje Terre Blanche Ladies Open – přes FFGolf

Sara Brentcheneff se přiblížila triumfu na turnaji Terre Blanche Ladies Open. Lídr od prvního kola, mladý 16letý hráč byl tento týden v Terre Blanche působivě zručný. Přestože zahrála třikrát pod par, francouzskému týmu nakonec chyběla jedna rána k vítězství, o něco málo v posledním kole s kartou 71 (-1). Navzdory všemu podala velmi dobrý výkon, když na tomto profesionálním turnaji skončila ještě jako amatérka na druhém místě.

Byla to nakonec Švédka Anna Magnusson, která vyhrála díky velmi dobrému golfovému víkendu. V paru po prvním kole pak zaznamenala kartu 67 (-5), poté 68 (-4) a mířila k vítězství s náskokem jedné rány.

Charlotte Liautierová, která se pro tento turnaj ve Francii posunula o divizi dolů, skončila v top 10 na šestém místě. Škoda Liautiera, který během týdne zaznamenal devět bogey, bogey, která ho vyřadila z boje o vítězství.

Rozhodně to byl týden francouzských amatérských hráčů. Vanessa Bouvetová, která se přesto vrátila do svého turnaje s delikátním dnem za 75 (+3), nakonec skončila v celkovém paru díky birdie na své poslední jamce. V tomto Terre Blanche Ladies Open obsadila 9. místo.

Chcete-li najít kompletní žebříček turnaje Terre Blanche Ladies Open: Cliquez zde.