První vítězství pro Wei-Ling Hsu, který vyhrál mistrovství v čistém hedvábí na řece v resortu Kingsmill ve Williamsburgu ve Virginii. Vítězství také uděluje 26leté Tchajwance vstupenku na US Women's Open, který se koná 3. až 6. června v olympijském klubu v San Francisku. Perrine Delacour et Alban Valenzuela oba skončili v top 20.

Vítěz Wei-Ling Hsu, Delacour 16. na mistrovství Pure Silk

Wei Ling Hsu vítěz mistrovství Pure Silk získal své první vítězství na LPGA Tour - LPGA fotografie

Intenzivní emoce pro Wei-Ling Hsu, když dorazil na green 18. dne během rozhovoru.
Bylo to se slzami v očích a sevřeným hrdlem, které sotva vyjádřila.

Díky orlu na 15 a birdie na 16 zvítězila 26letá Tchajwanka v neděli dvěma tahy na mistrovství Pure Silk, což bylo její první vítězství v kariéře na LPGA Tour.

Se závěrečnou kartou 68 přerušovanou čtyřmi birdie a třemi bogey. hsu celkem 271 (-13) za jeho 147. turnaj. " Je to nejkrásnější den mého života Hsu vyjádřeno.

Wei Ling Hsu zůstala pevná proti svému hrajícímu partnerovi, Thajkovi Morija Jutanugarn (70), udržel náskok dvou úderů na začátku 15, což bylo fatální, připustil dvojitou buginu ilustrovanou dvěma východy z bunkru a třemi putty.

Na otázku, co jí umožnilo překonat se v posledním kole, Hsu poděkovala všem kromě sebe.

» Pamatuji si všechno, co mi řekl můj trenér a rodina, zejména včera v noci, “vysvětlil Hsu. "Řekli mi, že bez ohledu na výsledek, jsou na mě hrdí a vědí, že jsem dobrý hráč." "

americký Jessica korda navzdory bogey na poslední jamce dokončil pódium s celkovým skóre 274 a finální kartou 70.

Sarah kemp (70) dorovnal na 275, což je o tah lepší než Lizette Salasová (71) a Wichanee meechai (69).

Kanadský Brooke Hendersonová posunula na 10. místo a odehrála svůj nejlepší den turnaje (67). Ontarian má pět birdie, včetně čtyř na zpáteční devět.

Perrine Delacour

Perrine Delacour po třech prvních kolech pod par (70, 71, 67) u bran první desítky na začátku posledního kola měla Francouzka se sídlem v Orlandu (USA) poslední den komplikovanější než ty předchozí. Jediný Francouz v tomto víkendu vrátil finální kartu 10 (+73), která skončila na 2. místě s celkovým -16, což je jeho druhá top 3 na LPGA Tour v této sezóně.

Švýcar Alban Valenzuela v tomto posledním soutěžním dni před Francouzkou, se 4 birdie, které v závodu vyšplhaly na 13. místo.