Amatérka Pauline Roussin-Bouchardová pokračuje ve svém výstupu v USA s vynikajícími výsledky a v roce 3 získala během mistrovství EC Stroke Play svůj třetí univerzitní titul.

Pauline Roussin Bouchard podepisuje své třetí vítězství v roce 3!

Pauline Roussin-Bouchard podepisuje své třetí vítězství v roce 3!

Další vítězství Pauline Roussin-Bouchardové, která zvítězila s nádherným -17, když během turnaje EC Championship Stroke Play zaslala tři skvělé karty 67, 67 a 65, které hrála v Greystone Golf & Country Club (Alabama). Pro studenta University of South Carolina je to třetí individuální úspěch v sezóně. .

Francouzka odstartovala dvěma údery předem na začátku posledního kola a pro první dva pronásledovatele opustila soutěž ve 3 a 4 délkách.

Hráčka Valescure, bývalá světová amatérka číslo 1, potvrzuje svoji vynikající formu po svém třetím místě v amatérské ženské soutěži Augusta.

Mathilde Claisse, Paulinina partnerka a krajanka, skončila na 8. místě a podepsala tři karty pod par 69, 68 a 69 (-10).