Ve věku 22 let je Pauline Roussin-Bouchardová opět vítězkou na Ladies European Tour, když vyhrála Aramco Team Series – Singapur před světovou jedničkou Lydií Ko! Lídr na začátku posledního kola se mladý Francouz nezatřásl podpisem nejlepší karty týdne: 1 (-64). Je to její druhé vítězství na Ladies European Tour.

Pauline Roussin-Bouchardová vítězí v Aramco Team Series v Singapuru

Pauline Roussin Bouchardová vyhrává Aramco Team Series v Singapuru. ©Mark Runnacles/LET

Jaký epilog této série týmu Aramco – Singapur! Vedoucí na začátku posledního kola Pauline Roussin-Bouchardová v tomto posledním kole nesla francouzské barvy vysoko. Mladá francouzská hráčka, spoluvedoucí s Nicole Garciaovou (AFS) a Danielle Kangovou (USA) s -7, v tomto posledním kole ukázala rozsah svého talentu.

Po šesti parech na začátku 3. a závěrečného kola zahrála Pauline Roussin-Bouchardová birdie na 7. a poté na 9. místě, než se vrátila za 30, šest pod par! S kartou 64 (-8) vyhrává Pauline Roussin-Bouchardová Aramco Team Series o čtyři rány před Danielle Kang (USA), 14. hráčkou světa a o pět ran před aktuální světovou jedničkou Lydií Ko (NZL).

Ve 22 letech je to pro Pauline Roussin-Bouchard druhé vítězství na Ladies European Tour. Toto nové vítězství by mu mělo umožnit získat místa ve světovém žebříčku.

Agathe Sauzon se také umístila v top 10 na této akci v Singapuru. Se skóre -5 skončila desátá, deset úderů za vítěznou krajankou.

V týmové akci zvítězil Team Wolf, který se skládá z Katsuko Blalock, Eleanor Givens, Christine Wolf a Casandra Alexander. Tým vedený Pauline Roussin-Bouchard skončil druhý, jeden úder za vítězným týmem.

Chcete-li najít kompletní pořadí Aramco Team Series – Individual Singapore: klikněte zde

Chcete-li najít kompletní pořadí Aramco Team Series – Singapur podle týmu: Cliquez zde.