Château de la Messardière, tradičně uznávaný jako vysoké místo pro hotely a kulturu v Saint-Tropez, se v sobotu večer stal vrcholným místem pro sport a oslavoval vítězství své mezinárodní mezinárodní golfové soutěže (na okruh zahrnující 28 etap na renomovaných golfových hřištích ve Francii a zahraničí, mezi nejznámější v amatérském světě).

Château de la Messardière Foto: DR

Zámek Messardière
Fotografie: DR

Messardière GolfCup 2014

Golfový pohár Messardière 2014

Za přítomnosti 1. náměstka primátora Saint-Tropez, Claude BERARD, také náměstek pro kulturu a dědictví, a pan Laurent PETIT, sportovní asistent, golfový pohár Messardiere, ceremoniál Závod na ceny Saint-Tropez Rok 2014 skončil radostí a dobrým humorem, zaplaven několika dobrými lahvemi Domaine Bertaud Belieu a nového partnera, který svedl golfisty „Blondýnka z Saint-Tropez“.

Alexandre DURAND-VIEL, generální ředitel Château de la Messardière, a jeho celý tým přivítali vítěze a všechny partnery tohoto okruhu tak, jak by měli, v nádherném prostředí jeho 5hvězdičkového paláce.

Na sportovní úrovni se v okouzlujícím prostředí Golf of Saint-Endréol pod zářivým sluncem odehrála závěrečná soutěž „Messardiere Golf Cup, závod do Saint-Tropez 2014“, pro potěšení všech hráčů. pocházelo z několika francouzských, belgických, lucemburských a britských regionů.

Vysoká úroveň amatérského golfu byla zastoupena od 49 účastníků, z nichž asi dvacet mělo klasifikaci 1. série s jednocifernými indexy. Místa na pódiu byla velmi těsná, protože velký vítěz této soutěže, Stéphane Hassler (index 0, 4), dosáhl skóre 32 stabilních brutálních bodů, sotva 4 údery nad Par, d '' Pouze jeden bod svého soupeře ze Sainte-Maxime, Yves Jouannase (index 1) a 4,2 body
pouze mladý pařížský Yvon Legrand, přicházející přímo z Golf National.

V čisté klasifikaci je to Pařížský Jean-Michel Fava, který je z velké části na čele, na skóre stabilních 45 bodů. Na druhém místě byl další pařížský Christophe Tallis (38 bodů stabilní). André Di Luca, člen Golf de Sainte-Maxime, vylezl na třetí stupeň na pódiu s 3 stabilními body spojenými s Baulois Philippe Pirotais.

Pro ženy to byla pěkně narozená Virginie Malfait (index 14,6), která zvítězila v konkurenci se skóre 21 stabilních brutto.

Mezi přáteli Messardièra je třeba poznamenat, že ve hře Drive vyhráli Florence Guyot (člen Golf de Beauvallon) a soutěž o přiblížení Bernard Bellissent (člen také Golf de Beauvallon). Dostal jeroboam od Domaine Bertaud Belieu. Soutěž Drive Men vyhrál vynikající hitter David Bywalski.

Následující den Golf Blue Green v Sainte-Maxime přivítal všechny tyto nejlepší hráče, kteří mají tu čest hrát 18-ti jamkové play-off podél Středozemního moře ...

Château de la Messardière se nyní připravuje na 3. ročník „Messardiere Golf Cup, Race to Saint-Tropez“, který se bude konat v roce 2015 od poloviny dubna (ve stejnou dobu jako opětovné otevření hotelu) v polovině října , kolem čtyřiceti dat ve Francii a Evropě.