Lídr na startu posledního kola o tři rány, cesta byla pro Kolumbijce Mariajo Uribeho dlouhá. Díky závěrečnému birdie na osmnáctce vyhrála s náskokem jedné rány před Angličankou Bronte Lawovou. Velká škoda pro Angličanku, která v posledním kole nějakou dobu vedla. Emma Grechi dokončila první francouzštinu v Austrálii. Díky součtu -18 se řadí těsně mimo top 5 na 10. pozici.

Mariajo Uribe vyhrává na konci závodu v Austrálii

Mariajo Uribe vítězí na konci závodu v Austrálii – Kredity: Tristant Jones / LET

Dlouhý poslední den pro kolumbijského golfistu Mariajo Uribeho! Lídr na začátku posledního kola, na triumf Uribeho jsme si museli počkat až na poslední jamku hřiště Magenta Shores Golf & Country Club. Díky závěrečnému birdie zvítězila s náskokem jedné rány před Angličankou Bronte Lawovou.

Ve věku 34 let je to její první oficiální vítězství mezi profesionálkami, když v roce 2007 zvedla americkou ženskou amatérskou trofej.

Bronte Law i přes své úsilí a poslední kolo za 67 (-5) skončil druhý, jeden úder od vítězství.

Emma Grechi dokončila nejlepší trikolóru tohoto týdne v Magenta Shores Golf & Country Club. Ačkoli v těžkém se 74 ve druhém kole, Grechi zakončil svůj týden perfektně se 69 (-3), což je synonymum pro 12. místo.

Pauline Roussin-Bouchardová zahrála ve svém posledním kole také pod par s nejmenším rozdílem. Se součtem -3 jí patří 21. místo na Women's NSW Open.

Těžký poslední den pro tři další Francouzky, které střihly. Céline Herbinová s konečnou kartou 78(+6) skončila na 49. místě, zatímco Camille Chevalier a Nastasia Nadaud na 63. místě.

Chcete-li najít konečný žebříček turnaje Women's NSW Open: Cliquez zde.