Nový týden LPGA a nové vítězství Nelly Kordy. S celkovým součtem -20 a konečnou kartou 65 (-7) vyhrála Američanka Ford Championship pořádaný KCC, svůj třetí úspěch na LPGA v řadě. Nelly Korda poznamenává historii svého sportu o něco více a upevňuje svou nadvládu ve světovém žebříčku. Céline Boutier nakonec skončila 35., penalizována poněkud smutným víkendem s kartami 72 (PAR) a 71 (-1).

Nelly Korda nezastavitelná

Nelly Korda vyhrává Ford Championship pořádaný KCC – prostřednictvím Twitteru @LPGA

Týdny jdou jeden po druhém… a na LPGA Tour jsou podobné! Po dvou po sobě jdoucích úspěších dosáhla Nelly Korda třetího úspěchu v řadě, když vyhrála Ford Championship prezentovaný KCC. Mladá Američanka dobře umístěná na začátku posledního kola zaznamenala 65 (-7) díky skvělému dnu patování a vyhrála se dvěma údery před Australanem Hirou Naveedem. Nelly Korda, která je již široce vedoucí světovým žebříčkem, bude letos velmi těžké dohnat.

Pěkná skupinka od Evropanů. Přestože vítězství připadlo místní, Maja Stark, Carlota Ciganda a Frida Kinhult se podělily o dobré 3. místo.

Lilia Vu, nejlepší hráčka roku 2023 s Céline Boutier, se zdálo, že tento týden znovu našla své tělo a svůj golf. Vu, potrestána zraněními a odstoupeními na začátku roku, skončila tento týden na 21. místě, když svůj turnaj zahájila skvěle se 64 (-8). Je čas dát míč do pohybu!

Céline Boutier, ačkoliv byla od prvního kola v popředí, měla o víkendu větší potíže. Francouzská jednička vrátila karty 1 (PAR) a 72 (-71) a nakonec v tomto podniku v Arizoně skončila na 1. místě.

Chcete-li najít konečný žebříček Ford Championship prezentovaný KCC: Cliquez zde.