Céline Boutier pokračuje ve svém návratu na mistrovství světa HSBC žen s pevnou a následnou kartou 69 (-3), během tohoto třetího kola v golfovém klubu Sentosa v Singapuru. Číňanka Xui Lin v čele s -14 je o bod před Australankou Hannah Green a korejským parkem Inbee.

LPGA: Xui Lin v čele, Céline Boutier vrací T20 do Singapuru

Celine Boutier @Mark Brake

Čínská Xiyu Lin si 18. vybojovala svůj čtvrtý birdie, když v sobotu po třech kolech mistrovství světa HSBC žen, které se započítávaly do turnaje LPGA Tour, získala v sobotu jednorázový náskok 67 (-5).

Lin skončil - 14 na celkové skóre 202 na konci 3. kola v golfovém klubu Sentosa.

Hannah Green udělala svůj druhý 66 v řadě a dělila se o druhé místo, které se dělilo se světovou č. 2 Inbee Park, která na 70. birdie 18. Park, autor 6 birdie v tomto třetím setu, vedl najednou po prvním kole a po dvou byl vázán na vedení, ustoupil o jeden bod, zejména kvůli dvojitému bogey na 16 a dvěma bogey na jamkách 11 a 14 .

Gaby Lopezová vrátila nejlepší kartu dne s 65 a Mexičana nechala na čtvrtém místě, dva údery za sebou. Lydia Ko, která 18. sjela z plavební dráhy pro orla a skončila s 69, skončila pátá, čtyři rány mimo vedení.

Hannah Green, jedna ze tří hráček, která minulý týden hrála v Los Angeles ve čtyřech kolech do 70 let, hrála Australan 15 po sobě jdoucích kol pod par, poté, co ve čtvrtek zajel 71. kolo.

Céline Boutier 18. stoupá z 19. místa v pořadí

Céline Boutier zůstala v tomto třetím kole velmi solidní a ukazuje na 18. místo, díky solidnímu a po sobě jdoucímu součtu 69 (-3) až -5 zůstává Pařížanka devět úderů za lídrem.

Světová jednička Jin Young Ko vystřelila v pátek 1 po 67 (+76), zbývala 4 ran za Linem.