Čtyři francouzské ženy z LPGA se tento týden znovu sejdou pro druhé vydání HUGEL-AIR PREMIA LA Los Angeles Open (Kalifornie), Karine Icher, Joanna Klatten, Céline Boutier a Céline Herbin, budou postaveny na úpatí hollywoodského kopce čelit devíti z deseti nejlepších hráčů na světě

LPGA - HUGEL-AIR PREMIA LA Open: čtyři modrá proti nejlepším na světě

Karine Icher, Joanna Klatten, Céline Boutier a Céline Herbin - Fotografie: DR

Karine Icher je zpět ve službě, po svém druhém mateřství a obtížném uzdravení se svými dvěma prvními škrty zmeškanými během Bank of Hope Founders Cup před měsícem a na Kia Classic. To je také případ Joanny Klattenové, která se stále snaží překonat svůj první střih sezóny. Cíle, které Céline Herbin dosáhla v této sezóně jen jednou na ženském Australian Open ISPS Handa, kde skončila T58. Je to jen Céline Boutier, na kterou se zdá, že se úsměv usmívá: 12. v Race to CME Globe, šampiónka ISPS Handa Vic Open, zahajuje sezónu olympijskou formou, což bude muset udělat špatně čelí velmi silnému poli světových hvězd, z nichž devět je v top 10.

Jin Young Ko se vrací do Los Angeles jako premiéra na ženském golfovém žebříčku Rolex World. Její loňský výkon je předzvěstí dalšího roku silného umístění na stupních vítězů - zúčastnila se nedělního finále s eventuální vítězkou Moriyou Jutanugarn. Ko dorazil do Wilshire Country Club jako 18. světový loni během své kampaně Louise Suggs Rolex Rookie of the Year a nyní se snaží dostat zpět do top 10.

V loňském roce zažil Jutanugarn silné emoce, když se svou sestrou Moriya oslavoval první vítězství v kariéře. Hrála velmi důsledně během čtyř kol, přičemž dvě kola se rovnala par, jedno kolo v (-1) a jedno kolo v (+1). Do Los Angeles přijíždí po svém nejlepším vystoupení v roce 2019 a přijíždí na T3 na Havaji. Její 66 let ve třetím kole odpovídalo jejímu nejlepšímu kolu sezóny, které také natočila v Singapuru.

Henderson přichází s přesně stejným výsledkem v šampionátu LOTTE jako rok předtím a dosáhl vítězství. Její výsledek ve Wilshire Country Clubu byl nechtěný, protože minula řez. Ve svém druhém kole měla nejhorší kolo sezóny 2018, když minula pohár.

Jessica Korda, vedoucí AON Risk Reward Challenge Challenge, je ve své třetí soutěži sezóny. Je to pro ni velmi solidní řada her, která má v názvu T2 a T6. Korda loni skončil nerozhodný s výsledkem T24, přičemž třetí kolo (-2) byl jeho nejlepším výsledkem turnaje.

Obhájkyně titulu poprvé ve své kariéře se Moriya Jutanugarnová vrací do venkovského klubu Wilshire s úmyslem zůstat jediným šampionem turnaje. Jeho výsledky se neustále zlepšovaly od doby, kdy se LPGA přesunul do své domácí části harmonogramu, když dokončil T19, T12 a T9 v posledních třech startech na Kia Classic, ANA Inspiration a LOTTE Championship. , resp. Jutanugarn se loni ujal vedení po buggy 66 ve druhém kole, po zbytek turnaje nikdy neztratil své místo na čele celkového pořadí.

Lexi Thompson završuje trojici vstupem po vítězství v LOTTE Championship. Bylo to jeho nejlepší vystoupení sezóny 2019 na inspiraci ANA s finálovým kolem (-5) v kapse. V loňském roce skončila ve venkovském klubu Wilshire Country T12 a po prvním kole 68 se ocitla v čele tabulky.

Mladá žena z jižní Kalifornie zahajuje svou druhou Open HUGEL-AIR PREMIA LA svou hrou úderem. Kang se ve svých posledních třech startech umístil v první šestce, v T2 na Kia Classic, v T6 na prvním významném golfovém turnaji a T5 na mistrovství LOTTE minulý týden. Jedná se o obrat od začátku turnaje v Los Angeles v roce 2018, kde dokončila T55 poté, co ve svých dvou předchozích startech vynechala cut.

Yeon Ryu proto poprvé v této sezóně skončil v top 10, T9 v šampionátu LOTTE. V loňském roce skončila na premiéře HUGEL-AIR PREMIA LA Open na 4. místě a ve druhém kole poslala nízké kolo turnaje. Ryu má 65 představoval osm birdie.

Nelly Korda se minulý týden vrátila ke své dominantní formě roku 2019 na Havaji a v sedmi startech skončila T8 na svém šestém místě v top 10. Vstupuje do venkovského klubu Wilshire poté, co loni náhle vynechala řez. Byl zdůrazněn potenciál Kordy hrát zde dobře, protože průměrně tři birdie na kolo před zmeškáním víkendu.