Zahřívací kolo pro Antoina Roznera, který tuto sobotu zvítězil jako šéf v -5 na Linxéa Open FFGolf na Abatros na Golf National, než se vydal na USGA Championship. Je to amatér Ines Archer, kdo vyhrává v dámách.

Linxea Open: Antoine Rozner v plechu, Ines Archer zasáhne značku

Linxea Open: Antoine Rozner v plechu, Ines Archer zasáhla značku - Foto Alexis Orloff - ffgolf

Pařížan Antoine Rozner, sedmdesátý hráč světa, dvakrát vítěz European Tour, zůstal od začátku do konce mistrem tohoto turnaje, který byl vybojován mezi nejlepšími francouzskými amatéry. Silný ve všech oblastech hry si hráč Racing udržel svoji pozici a také si nabídl „K čertu,“ shrnul před letem v neděli do Dallasu a Texasu. po zbytek jeho kalendáře.

Francouz skutečně obdržel dvě pozvání z turné PGA, jehož členem ještě není, aby se nejprve spojil s AT&T Byron Nelson (od 13. do 16. května v McKinney v Texasu), poté na turnaj Memorial. (3. června -6 v Dublinu, Ohio), sakra program!

Na konci prvního kola spoluvedoucí Racingman převzal kontrolu nad turnajem s dokonalým 69, přičemž na začátku návratu hrál zejména v ohni, přičemž mezi 2 a 10 kontroloval 13 birdie a orla.

Oihan Guillamoundeguy získal titul nejlepšího amatérského chlapce celkem +4 a finále pátého místa po boku Léonarda Bema a Mathieu Decottignies-Lafona.

V dámské kategorii se včera nejlépe daří 16leté Inès Archerové, která zvítězila nad svými narozeninami, celkem +8.

Ines Archer trefí značku -photo Alexis Orloff / ffgolf

Šestnáctiletá amatérka odložila turnaj v dámské kategorii s finální kartou 16 (+77) +5 celkem. Ines Archer je plný sebevědomí, než přešel na portugalský Open příští týden: „Jsem velmi šťastný, protože jsem sem přišel, abych získal zábavu a sebevědomí, a hrál jsem opravdu dobře. Nyní pojďme do Portugalska, abychom si udělali představení. “ Jsem si docela jistý, že tam moje hra je a opravdu tam chci něco udělat. "

Emma Grechi skončila na + 9 celkem, první proeta Linxea Open. Pódium pro dámy dokončuje další amatérský hráč v osobě Constance Fouillet v součtu +11.