Po prvním kole Aramco Team Series Bangkok jsou čtyři Francouzky na 21. místě: Agathe Sauzon, Charlotte Liautier, Anais Meyssonnier a Anne-Lise Caudal. S -1 kartami se řadí o pět tahů za vedoucí Patty Tavatanakitovou. V klasifikaci družstev se Charlotte Liautier a její tým umístili střelou od hlavy na 2. místě.

Charlotte Liautier během prvního kola Aramco Team Series Bangkok - Kredity: ©Tristan Jones/LET

Charlotte Liautier během prvního kola Aramco Team Series Bangkok – Kredity: ©Tristan Jones/LET

Pro tuto druhou etapu Aramco Team Series, která se tentokrát hraje v thajském Bangkoku, najdeme čtyři Francouzky v top 25. Kromě jednotlivců nabízí tento turnaj také klasifikaci týmů, které aktuálně vede Tým Hillier (Hillier, Chayanun, Bakker a Amatanon), v -16.

Charlotte Liautier se svým týmem Simmermacher je na druhém místě s celkovým počtem -15, jeden úder za vedoucím týmem.

Čtyři Francouzky tedy po prvním kole tohoto turnaje v Bangkoku patří 21.: Agathe Sauzon, Charlotte Liautier, Anais Meyssonnier a Anne-Lise Caudal. Všichni čtyři se vzdali karet 71 (-1), aby se umístili pět ran za thajskou vedoucí Patty Tavatanakitovou. Díky sedmi birdie za jediné bogey se vrací do klubovny se skóre 66 (-6) a je o krok před Španělkou Anou Pelaezovou, která minulý týden zvítězila na Ladies European Tour.

Španělka Ana Pelaez, která vyhrála poprvé na Ladies European Tour ve 24 letech, potvrzuje svou aktuální formu novou dobrou kartou 67 (-5).