Na Pelican Women's Championship na Floridě to byla Američanka Nelly Korda, která se díky skvělé císařské hře roztočila k vítězství. Se svým součtem -14 zvedá na LPGA Tour novou trofej vítězstvím před Lexi Thompsonovou a Allisen Corpuzovou. Pauline Roussin-Bouchardová se umístila v první dvacítce na 20. místě.

Recitál Nelly Kordy o Mistrovství žen Pelican

Nelly Korda vyhraje Pelican Women's Championship – prostřednictvím Twitteru @LPGA

Díky poslední kartě 64 (-6) získává Nelly Korda své osmé vítězství na LPGA Tour vítězstvím v Pelican Women's Championship. Američan se během těchto tří dnů golfu jednoduše rozvinul a během turnaje vynechal pouze jednu fairway. Vyhrála o krok před Lexi Thompsonovou a na jamce 18 podepsala neoficiální bogey.

Lexi Thompson v posledním kole mnoho nechybělo, ale její dvě bogey na začátku comebacku ji jistě vyřadila z vítězství, Allisen Corpusová doplňuje pódium.

Nelly Korda byla obhájkyní titulu Pelican Women's Championship. Toto vítězství bylo do té doby jeho posledním vítězstvím na LPGA Tour. Tímto vítězstvím na LPGA Tour se Nelly Korda opět stává světovou jedničkou. Od ledna 1 nedržela trůn světového golfu.

Pauline Roussin-Bouchardová obsadila 17. místo v tomto Pelican Women's Championship. Svůj turnaj zahájila super 65 (-5) a poté vrátila karty 71 (+1) a 69 (-1). Se svým součtem -5 dokráčela mladá Francouzka devět ran od vítězství.

Céline Boutier prošla Cut během tohoto podniku na Floridě, ale skončila daleko od vítězství. Francouzská jednička je na 1. místě s celkovým +62.

Chcete-li najít kompletní žebříček tohoto Pelican Women's Championship: Cliquez zde.