První top 10 sezóny pro Julie Aimé na Symetra Tour (americká druhá divize), která díky solidnímu finále 69 (-3) obsadila desáté místo v šampionátu Copper Rock. Céline Herbin skončila na 22. místě. Byl to Američan Bailey Tardy, který vedl od začátku turnaje a který vyhrál na -10 po posledních 70 (-2).

Julie Aimé podepsala svoji první desítku na Copper Rock Championship (ST)

Julie Aimé se musela uspokojit s 16. místem finále poté, co minulý týden odehrála v posledním kole v Casino Del Sol Golf Classic 73 (+1). Niçoise začala zdaleka (43.), když tuto sobotu zaznamenala svoji nejlepší kartu týdne a v posledním kole visela v top 10. Autorka tří birdie pro poslední bezchybnou kartu 69 (-3) ve větrných podmínkách, Julie Aimé se umístila na desáté pozici tohoto šampionátu Copper Rock. Představení, které ji umístilo na 25. místě v pořadí podle zásluh, dvě řady před Céline Herbinovou, která hrála 78 (+6) a musela se spokojit s 22. místem.