Díky železnému odpalu do vlajky a novému birdie na 72. jamce je to Guido Migliozzi, kdo je korunován šampionem tohoto Cazoo Open de France 2022. O ránu má náskok před Dánem Rasmusem Højgaardem, lídrem od prvního kola. Paul Barjon skončil nejlépe Francouz, na stupních vítězů na třetím místě průběžného pořadí.

Guido Migliozzi zvítězil v Golf National

Guido Migliozzi vítěz French Cazoo Open – Getty Images

Guido Migliozzi vyhrál potřetí na DP World Tour na Cazoo Open de France díky suverénnímu úderu a birdie na 72. jamce. Vyhrál o krok před Norem Rasmusem Højgaardem.

Tento 25letý hráč byl celý den v Le Golf National ve skvělé formě, od jamky 6 k jamce 10 zahrál devět, pět v řadě. nejtěžší čtyřpar v historii Tour. Guido Migliozzi jednoduše trefil perfektní ránu, 18 železo prošlo velmi blízko orla a ukončilo jeho závod pár metrů od vlajky.

Ital poté vrací vítězný pat, po tomto výstřelu do vlajky, pat, který mu umožňuje vyrovnat rekord hřiště 62 (-9), a hlavně pat, který mu zaručuje vítězství této edice Cazoo Open de France 2022. .

Rasmus Højgaard, lídr turnaje po každém z prvních tří kol, skončil jednu ránu za Migliozzim s konečnou kartou 68 (-3). Paul Barjon skončil jako nejlepší Francouz, 3. vedle Thomase Pieterse a George Coetzee.

Guido Migliozzi po svém vítězství: „Od roku 2019 je cesta dlouhá, velmi dlouhá. Minulý rok jsem hrál velmi, velmi solidně a byl jsem velmi blízko vítězství. To jsem hledal. Letošní sezóna byla zvláštní. Hodně se ode mě očekávalo. Hrál jsem velké turnaje, majore. Mé cíle byly hodně vysoké, ale nehrál jsem dobře. Pak jsem začal trénovat jiným způsobem a pracoval jsem velmi tvrdě a teď jsem tady s trofejí v rukou a je to nádherné. »

Chcete-li najít kompletní žebříček tohoto Cazoo Open de France: klikněte zde.