Ladies European Tour se tento týden přesouvá do České republiky na Tipsport Czech Ladies Open v Royal Beroun Golf Club. Této akce se zúčastní deset Francouzek.

deset Francouzek se zavázalo Royal Beroun Golf Club - přes Twitter @LETgolf

Royal Beroun Golf Club – přes Twitter @LETgolf

Hráčky Ladies European Tour se tento týden zastaví v České republice na Tipsport Czech Ladies Open. Tento par 72 o délce 5693 metrů přivítá hráče ve třech kolech s celkovou výhrou 200 000 €.

Loni to byl Atthaya Thitikul, nyní pátý na světě. Na konci sezóny také zvedla trofej Rac to Costa Del Sol.

• Celine Herbin

Klasifikaci Race to Costa Del Sol stále dominují tři Švédky, ale v jiném pořadí než před pár týdny, a to Linn Grant, Maja Stark a Johanna Gustavsson. Linn Grant má na svých posledních třech turnajích dvě vítězství a umístění na stupních vítězů. Připomínáme, že vyhrála v Belgii během Mithra Belgian Ladies Open a poté vyhrála Scandinavian Mixed ve Švédsku, turnaj schválený Ladies European Tour a DP World Tour.

Prvními Francouzkami v žebříčku Race to Costa Del Sol jsou Emma Grechi a Agathe Sauzon na 27. a 28. pozici v pořadí podle zásluh.

Kompletní výsledkovou tabulku prvního kola tohoto Tipsport Czech Ladies Open najdete: Cliquez zde.

Autor: Baptiste Laurensou.