Sledujte celý turnaj Diamond Resorts Tour of Champions, první turnaj sezóny LPGA, exkluzivně a živě na GOLF CHANNEL, od čtvrtka 16. ledna do neděle 19. ledna v 18:00.

Diamond Resorts Turnaj mistrů 2020

© Golf Channel

Zpátky do školy na LPGA Tour!

Letos bude tento nyní oficiální turnaj pořádat golfový klub Four Seasons v Orlandu na Floridě. Výjimečné datum, jedinečný formát! Zúčastní se pouze vítězové turnajů LPGA Tour v letech 2018 a 2019! Po jejich boku je 10 amatérů a 45 osobností, jako jsou herci Alfonso Ribeiro (The Prince of Bel Air) a Jack Wagner (Melrose Place), ale také jezdec NASCAR Denny Hamlin nebo mistr NBA Ray Allen. jim.

Tato hra bude klasickou hrou na 72 jamek pro profesionály a Stableford pro celebrity a amatéry. Finanční odměna pro profesionály bude 1.2 milionu dolarů! Pokud jde o amatéry, budou soutěžit o celkovou cenu 500.000 XNUMX dolarů.

V loňském roce to byla síň slávy v MLB (Major League Baseball), John Smoltz, který zvítězil na straně celebrit, a Korejec Eun Hee Ji na straně profesionálů. Kdo je další ?

Mezi uchazeči o okruh LPGA patří Francouzka Céline Boutier, která prožila výjimečnou sezónu svou účastí a vítězstvím v Solheim Cupu. Bude zde také světová jednička Jin Young Ko, která v roce 4 vyhrála ne méně než 2019 turnaje, včetně 2 hlavních turnajů: The Evian Championship a ANA Inspiration. Nakonec najdeme jeho krajana Sei Young Kim, který vyhrál 3 turnaje, aniž by zapomněl na sestry Korda.