S kartou 70 (-2) tento pátek se Charlotte Liautier připojuje k top 15 turnaje a je na 14. místě s -3, šest úderů za vedoucí Patty Tavatanakitovou. Také ona přispěla velkou měrou k druhému místu svého týmu, když skončila tři rány od vítězství.

Charlotte Liautier září v Bangkoku

Charlotte Liautier – Poděkování © Tristan Jones/LET

Aramco Team Series, turnaj schválený LET, nabídl dva turnaje v jednom. Turnaj družstev probíhal dva dny, přičemž turnaj jednotlivců bude uzavřen až zítra po třetím kole. Tým Hillier vyhrál týmovou akci s celkovým počtem -31. Vedoucí po prvním dni se skóre -16, tým vedený australským hráčem hrál tento druhý den o něco více, -15 postačovalo k vítězství. Tento tým ve složení Hillier, Chayanun, Bakker a Amatanon vyhrává Aramco Team Series – Bangkok TEAM.

Tým Simmermacher, složený z Argentinců Deilert, Yapala a Charlotte Liautier, skončil druhý tři rány od vítězství. Charlotte Liautier podepsala spolu-nejlepší kartu svého týmu během tohoto druhého dne se 70 (-2). S celkovým součtem -3 patří naší mladé Francouzce v individuálním hodnocení 14. místo, šest úderů za vedoucí.

Je to Thajka Patty Tavatankit, která si po dvou kolech drží první místo v žebříčku s kartou 69 (-3). Se svým součtem -9 je o dva kroky před dvojicí Felicity Johnson a Manon De Roey.

Agathe Sauzonová po první kartě pod par hraje v paru se 72. V turnaji je 23. s výsledkem -1.

Manon Gidali hraje i tento druhý den par. Je 39. s +3. Anne-Lisa Caudal, Anne-Charlotte Mora a Emma Grechi jsou také na 39. místě s celkovým +3.

Najdeme za nimi Anais Meyssonnier, 49. s celkovým počtem +4. Tento druhý den byl komplikovanější s kartou 77 (+5), proti 71 (-1) během prvního kola.

Všechny Francouzky prošly cutem této série Aramco Team Series – Bangkok.

Chcete-li najít kompletní žebříček jednotlivých Aramco Team Series Bangkok: Cliquez zde.

Chcete-li najít kompletní žebříček Aramco Team Series Bangkok podle týmu: Cliquez zde.

Autor: Baptiste Laurensou.