Po dešti birdie na tomto BMW Ladies Championship je to konečně Novozélanďanka Lydia Ko, která v Koreji vítězí s celkovým počtem -21. Před Andreou Lee má náskok čtyř úderů; Hye-Jin Choi doplňuje pódium. Pauline Roussin-Bouchardová s celkovým součtem -7 skončila 19.

Lydia Ko vyhrává BMW Ladies Championship, top 20 pro Roussin-Bouchard

Lydia Ko vítězka BMW Ladies Championship – přes Twitter @LPGA

LPGA se tento týden přesunula do Jižní Koreje na BMW Ladies Championship a jaká show během tohoto golfového týdne. S celkovým skóre -21 zvítězila bývalá světová jednička Lydia Ko před Američankou Andreou Leeovou. Novozélanďanka prostě surfovala o víkendu v ohni, protože během pohyblivého dne podepsala kartu 1 (-66), pak 6 (-65), aby triumfovala v neděli.

Vyhrává o čtyři údery před Američankou Andreou Leeovou, stupně vítězů doplňuje Korejka Hye-Jin Choi.

Pauline Roussin-Bouchardová skončila ve Francii na prvním místě na pěkném 19. místě. Navzdory poslednímu dni, kdy se dotklo jen několik fairwayí (6/14), mladý francouzský hráč podepsal kartu pod par za 71 (-1). Skončila o 14 úderů za vedoucí Lydií Ko.

Céline Boutier nebude tento týden ve hře, protože ji trápí patování. Stále končí svůj týden s průměrem 32 puttů na hru. Její součet -3 ji řadí na 40. místo průběžného pořadí.

Světová jednička Jin Young Ko musel bohužel akci po prvních dvou kolech opustit. Korejka se před startem závodu zranila v zápěstí a přesto se rozhodla pro start svého domácího podniku. Hrála 1 (+80) a 8 (+79), daleko od svého obvyklého výkonu.

Chcete-li najít kompletní žebříček tohoto BMW Ladies Championship: Cliquez zde.