Díky bláznivé sérii pěti po sobě jdoucích birdie skončila Ally Ewing s nejlepším součtem týdne se skóre -22, což jí umožnilo získat nad hlavu trofej Kroger Queen City Championship. Je mírně před Číňankou Xiyu Lin. Cut neprošly Agathe Laisné, Pauline Roussin-Bouchardová a Céline Herbinová.

Ally Ewing vítězí v Cincinnati

Ally Ewing vítězka Kroger Queen City Championship – přes Twitter @LPGA

LPGA se tento týden přesunula do Cincinnati na Kroger Queen City Championship pořádaný společností P&G. Tuto událost vyhrál Američan: Ally Ewing.
Ve 29 letech získala své druhé vítězství na LPGA Tour po LPGA Drive On Championship – Reynols Lake Oconee.

Trofej však chvíli trvala, než se rozhodlo, kdo vyhraje. Ally Ewingová poté, co dosáhla na -1, podepsala vítěznou sérii pěti po sobě jdoucích birdie od jamky 12 do jamky 16. Díky poslední kartě 66 (-6) tuto neděli vyhrála s ranou před Číňankou Xiyu Lin. Maria Fassi doplňuje pódium.

Tento týden v Ohiu byl pro naše Francouzky těžší než pro Ally Ewing, protože žádná ze tří přihlášených trikolór neprošla cutem.

Agathe Laisné netrefila cut s malou ranou po kartách 73-71 a skóre v celkovém paru.

Pauline Roussin-Bouchardová po prvním dnu v paru nedokázala spustit stroj na birdie během druhého kola: zahrála 75 (+3) a pro turnaj skončila s +3.

Céline Herbinová během tohoto týdne nikdy nebude ve hře. Vrátí karty 79 (+7), poté 76 (+4).

Chcete-li najít kompletní žebříček tohoto šampionátu Kroger Queen City od společnosti P&G: Cliquez zde.