Jonas Rahmas šį sekmadienį Dubajuje laimėjo DP pasaulio turo čempionatą po paskutinio kontrolinio rato. Ispanas dviem smūgiais lenkia Alexą Noreną (SUE) ir Tyrellą Hattoną (ANG). Rory McIlroy, užėmęs ketvirtą vietą paskutinėje sezono rungtyje, laimėjo lenktynes ​​Dubajuje ketvirtą kartą per savo karjerą. Jis taip pat pasirašo trasų dublį, nes sezono pradžioje laimėjo FedEx taurę. Geriausias šio DP pasaulio turo čempionato prancūzas Viktoras Perezas užėmė 12 vietą.

Rahmas, DP pasaulio turo čempionato nugalėtojas, McIlroy dalyvauja lenktynėse

Jon Rahm (kairėje) ir Rory McIlroy atitinkamai DP World Tour čempionato ir lenktynių į Dubajų nugalėtojai – per Twitter @DPWorldTour

Šiandien baigėsi DP World Tour sezonas, vainikavęs du puikius čempionus, Ryder Cup žaidėjus, pagrindinius nugalėtojus ir abu numerius 1 arba buvusį pasaulio numerį. Dėl puikaus paskutinio rato 1 (-67) Jumeirah Golf Estates žemės trasoje Jonas Rahmas laimėjo šį DP pasaulio turo čempionatą dviem žingsniais pranašesnis. Ispanas dviem smūgiais lenkia Tyrellą Hattoną ir Alexą Noreną. Jonas Rahmas neabejotinai vertina šį maršrutą Dubajuje, nes tai jau trečioji jo pergalė DP World Tour čempionate, o tai padidina jo pergalių skaičių Rolex serijoje iki penkių.

Rory McIlroy laimi lenktynes ​​į Dubajų. Pasaulio lyderis šiaurės airis ketvirtą kartą tapo Europos metų golfo žaidėju. Dubajuje jis finišavo ant prizininkų pakylos, -1, keturiais smūgiais atsilikdamas nuo Jono Rahmo. Jis pasirašo dublį, nes sezono pradžioje East Lake jau buvo laimėjęs FedEx taurę.

Victoras Perezas šį sekmadienį pasirašė tvirtą paskutinį ratą – 66 (-6) kortą, kuri leidžia jam pakilti į 14 vietų turnyrinėje lentelėje ir dėl to pasirašyti tarp 15 geriausių, 12-oje vietoje –7. Savo metus Europos trasoje jis baigė 23 vietoje.

Romainas Langasque'as žaidžia PAR per paskutinį turą ir pasirašė tarp 20 geriausių sezono pabaigos. „Race to Dubai“ lenktynėse jis užėmė 50 vietą.

Antoine'as Rozneris, sumoje po keturių ratų, finišavo 34-as. Racingman savo metus DP World Tour baigia 30 pozicijoje.

Norėdami rasti visą DP World Tour čempionato lyderių lentelę: Cliquez ici.

Norėdami sužinoti galutinę lenktynių į Dubajų klasifikaciją: Cliquez ici.