Ir galiausiai visada laimi Nelly Korda. Lyderė beveik visą paskutinę dieną Nelly Korda nedrebėjo laimėdama Chevron čempionatą – antrąją svarbią pergalę. Ji tapo trečiąja žaidėja istorijoje, laimėjusia penkis LPGA turnyrus iš eilės.

Nelly Korda laimėjo Chevron čempionatą per Twitter @LPGA

Nelly Korda laimi Chevron čempionatą per Twitter @LPGA

Šį savaitgalį Carlton Woods klube Teksase buvo parašytas naujas puslapis moterų golfo istorijoje. Būdama 25 metų Nelly Korda tapo dviguba pagrindine nugalėtoja, laimėjusi Chevron čempionatą. Amerikietė rašo naują puslapį moterų profesionaliame golfe ir LPGA, nes ši pergalė yra jos penktos sėkmės sinonimas iš eilės.

Paskutinėse grupėse paskutinio turo pradžioje Nelly Korda dar kartą žaidė puikų golfą šią ilgą dieną Teksase. Po šeštadienio, paženklinto prastu oru, sekmadienio rytą žaidėjai turėjo baigti kraustymosi dieną. Nelly Korda stipriai pataikė nuo pat paskutinio raundo pradžios su trimis sparnuočiais iki -3 ir trimis šūviais į priekį. Dienos pabaigoje rami Nelly Korda pagaliau laimėjo dviem smūgiais aplenkdama savo pirmąjį persekiotoją.

Puikus Maja Stark pasirodymas, kuri dėl trijų sparnuočių per paskutines šešias duobutes užėmė 2 vietą ir dviem šūviais atsilieka nuo Kordos. Lauren Coughlin ir Brooke M. Henderson užėmė 3 vietas.

Ilga ir sunki paskutinė tajų Atthaya Thitikul diena. Gerai įsitvirtinusi pirmaujančiųjų sąrašo viršūnėje prieš žaidimo pertrauką, jaunoji žaidėja savo judriąją dieną baigė trimis žaibiškais šūviais, o savaitę užbaigė 76 (+4). Galiausiai ji užėmė 12 vietą.

Primename, kad jokia trispalvė nebuvo iškirpta. Céline Boutier ir Perrine'as Delacour buvo pašalintos antrajame rate.

Norėdami rasti visą Chevron čempionato lyderių lentelę: Cliquez ici.