Puiki lyderė judrios dienos vakarą su šešiais metimais į priekį, šveicarė Chiara Tamburlini nesudrebėjo paskutiniame Joburgo „Ladies Open“ etape. Dėka paskutinės kortos 70 (-2), ji laimėjo septynių smūgių pranašumą prieš tailandę Aunchisą Utama. Agathe Sauzon finišavo kaip geriausia Pietų Afrikos trispalvė 13-oje paskutinėje reitingo pozicijoje.

Chiara Tamburlini laimėjo Joburg Ladies Open – Autoriai: Tristanas Jonesas / LET

Chiara Tamburlini buvo aukščiau už likusius Pietų Afrikoje. Dėka 67 (-5) kortos slenkančios dienos vakarą daugiausia lyderiavęs 24-erių žaidėjas paskutiniame raunde išsiveržė šešių metimų persvara. Savaitę užbaigusi paskutine kortele, kuri yra mažesnė nei 70 (-2), nepaisant to, kad 17-os ir dvigubas bogey buvo 18-os, Chiara Tamburlini laimėjo septynių metimų persvara ir iškėlė Joburg Ladies Open trofėjų. Dvigubas 2023 m. LETAS nugalėtojas Tamburlini prie savo jauno rekordo prideda pirmą sėkmę LET.

Pagrindiniai jos konkurentai dėl pergalės yra toli. Antra finišavo Aunchisa Utama (THA) esant -10, o Diksha Dagar (IND) ir Luna Sobron Galmes (ESP) -9.

Agathe Sauzon finišavo kaip geriausia trispalvė Pietų Afrikoje, nors jai buvo labai bloga turnyro pradžia. Po pirmojo turo 75 (+3) Sauzonas likusiuose raunduose surinko tą pačią kortą 71 (-1) ir užėmė paskutinę 13 vietą.

Dar penkios prancūzės dalyvavo šiame Joburg Ladies Open turnyre:

Anne-Lise Caudal užėmė 29 vietą PAR, Emma Grechi užima 41 vietą (+3), Camille Chevalier užima 52 vietą (+5), o Anne Charlotte-Mora ir Céline Herbin užbaigia šį Prancūzijos reitingą su lygia 61 vieta (+7).

Norėdami rasti galutinę Joburg Ladies Open lyderių lentelę: Cliquez ici.