PGA čempionate Brooksas Koepka sekmadienį iškovojo penktąjį „Didžiojo kirčio“ trofėjų, triumfuodamas trečią kartą šioje rungtyje. Amerikietis laimi dviem smūgiais aplenkdamas Scottie Schefflerį ir Viktorą Hovlandą. Vienintelis prancūzas Victoras Perezas finišavo geriausiųjų dvidešimtuke ir užėmė labai garbingą 20 vietą.

PGA čempionatas: Brooksas Koepka laimi penktąjį pagrindinį turnyrą

Brooksas Koepka su savo penktuoju pagrindiniu © PGA čempionatu

Brooksas Koepka savo sėkmei pamatus padėjo žaidimo pradžioje, įmušdamas tris iš eilės duobutes (2, 3 ir 4 duobutes) ir trimis šūviais (-9) į priekį vedė Viktorą Hovlandą. Tačiau jis pirmą kartą išgąsdino būdamas 6-os, kai atitrauktas smūgis baigėsi už ribos, ir tai sukėlė bugą. Kitas sunkumas ištiko 11 d., kai jis atsidūrė bunkeryje ant lūpos, bet nepaisant to, jis atliko meistrišką išėjimą, nors jam prireikė dviejų dėjimų, kad finišuotų su bogey. Nepaisant trumpo Hovlando sugrįžimo 14 duobutėje, Koepka niekada nesuteikė savo varžovui galimybės išsiveržti į priekį, o po to iš karto sumušė „birdie“, kad atgautų sau patogų atstumą.

Galiausiai Viktoras Hovlandas turėjo pasiduoti po to, kai sužibėjo savo žaidimu ir kaip retai puikiai dėjo dėjimą. Jo nelaimė 16-oje duobėje privertė jį pasidalinti antrąja vieta su Scottie Scheffleriu, abu finišavo ties -7. Nors jis visą dieną atsiliko, tikrai nepretenduodamas į pergalę, Scottie Scheffleris demonstravo puikų solidumą (paskutinį ratą -5). Taip jis finišavo labai arti galutinio tikslo ir sukaupė vertingų taškų lenktynėse dėl pasaulio reitingo viršūnės, juolab kad Jonas Rahmas finišavo labai toli – 50-oje vietoje. Ketvirtąją vietą pasidalijo Cameronas Davisas, Kurtas Kitayama ir Brysonas DeChambeau, kurie tikrai niekada nebuvo kovoję dėl prizininkų pakylos, surinkę -3.

Geras Viktoro Perezo finišas, kuris finišavo 12-ase vietą, dabar jis tikrai dalyvaus 2024 m. PGA čempionate ir artėjančiame „US Open“. Be to, jis artėja prie to, kad kitą sezoną gautų PGA turo visą darbo dieną kortelę. Visų pirma, šis pasirodymas prancūzų golfo žaidėjui leis susigrąžinti itin palankią poziciją „Ryder Cup“ reitinge.

Norėdami pamatyti galutinį reitingą: Cliquez ici