Paului Barjonui reikėjo žygdarbio šį savaitgalį Wyndham čempionate, bet prancūzas, deja, praleido savo išbandymą, nes praleido „Cut“. Naujasis kaledonietis šį sezoną PGA ture užėmė 172 vietą.
Tai jaunas 20 metų korėjietis, kuris laimi Wyndham čempionatą, Joohyung Kimas, naujasis 21-as žaidėjas pasaulyje.

Paulas Barjonas praranda savo kortelę PGA ture

Paulas Barjonas – per Twitter @ffgolf

Paskutinis „PGA Tour“ reguliariojo sezono turnyras paskelbė savo verdiktą, ar žaidėjai pateks į „FedEx Cup“ atkrintamąsias varžybas, ar ne. Tarp džiaugsmo ir nusivylimo žaidėjų emocijos dalijosi dėl šio paskutinio šanso turnyro Amerikos trasoje.

Deja, tai yra mūsų vienintelio PGA turo prancūzo Paulo Barjon nuotykio pabaiga. Šis praleistas Cut Wyndham čempionate sugriovė jo galimybes išlikti aukščiausiame Amerikos divizione. Tą sezoną jis užėmė 10 geriausių, vaidindamas už pergalę „The American Express“. Likusi jo sezono dalis buvo sunkesnė, antras geriausias jo rezultatas buvo 31 vieta 3M Open. Pagaliau jis užėmė 172 vietą šiame nepakankamame FedEx reitinge, kad galėtų pretenduoti žaisti atkrintamosiose, net neįskaitant žaidėjų, kurie išvyko į LIV.

Džiaugsmo sprogimas šį savaitgalį buvo korėjiečiui Joohyungui Kimui. Šis jaunas 20-metis žaidėjas, pakviestas į kelis PGA Tour turnyrus dėl puikių pasirodymų Azijoje, šią savaitę nepraleido laivo. Tačiau savo savaitę jis pradėjo prasčiausiai su keturgubu bogey pirmoje savo turnyro duobutėje. Likusi renginio dalis jam sekėsi daug geriau, nes turnyrą laimėjo su -20 ir penkiais ėjimais į priekį. Ypač svarbu prisiminti ugningą pirmąjį etapą, kurį Kimas pasirašė sekmadienį: 27 (-8) per pirmąsias devynias duobutes. Jis iškovojo pirmąją pergalę PGA ture ir būdamas vos 20 metų yra „jau“ 21-as žaidėjas pasaulyje.

Rickie Fowleris išgelbėtas! Šį savaitgalį Šiaurės Karolinoje staigiai praleidęs „Cut“ buvęs 4-as pasaulio numeris išsigando, bet galiausiai gavo bilietą į „FedEx St. Jude“ čempionatą. Ten titulą gins Tony Finau.

Norėdami sužinoti „FedEx Cup 2022“ reitingą: Cliquez ici.