Shanshan Feng „Omega Dubai Ladies Masters“ hat-trick'ą pasirašo trečius metus iš eilės. Puiki 4 vieta Jade Schaeffer, geri prancūzų pasirodymai šiame paskutiniame „Ladies European Tour“ sezono finale.

Šeštasis pasaulio žaidėjas Fengas dabar turi 6 pergalių karjeroje, įskaitant penkis „Ladies European Tour“ turnyre, nuo 15 m.

"Esu labai laiminga, kad vėl laimėjau šiais metais, Dubajus man yra laimės vieta", - sakė 26 m.

Kinietė norėjo pasiekti 20 smūgių, esančių už nominalią vertę, ji viršijo savo tikslą paukščiu ant ikoniškos 18-osios skylės, kad užfiksuotų savo trečiąją pergalę ir užfiksuotų savo 21 smūgio rekordą.

„Mano tikslas buvo geriausių penketukas ir aš džiaugiuosi galėdamas viršyti savo lūkesčius. Dubajus man išties buvo atskleidžiantis turnyras  „Sakė Fengas.

"Vėjuotomis sąlygomis tai nebuvo lengva, bet aš išlikau malonus ir galų gale atlikau darbą". ji tęsia.

Tailandietė Thidapa Suwannapura, kuri atidavė 73 finalą, finišavo antra (-9), o anglė Melissa Reid finišavo trečia (-8).

Jade'as Schaefferis, Tailando „Pornanong Phatlum“ ir vokietė Caroline Masson išlygino ketvirtąją vietą (-7).

Paskutinio paukščio ant žaliojo 18-ojo dėka strasbūriškis užėmė 4 vietą „Omega Dubai Ladies Masters“ varžybose ir užėmė 38 vietą Europos reitinge.

Lucie Andrée pasirašė savo geriausią sezono rezultatą 8-ajame (-4) ir bus patenkinta ffgolfo kvietimu, užimdama 39-ą vietą Europos nuopelnų ordine.

Gwladysas Nocera, prancūzas Nr. 2, finišavo 17-oje pozicijoje ir trečius metus iš eilės užėmė Europos geriausiųjų 4 vietą. Alexandre Vilatte ir Joanna Klatten taip pat užima 17-ą poziciją šiame finaliniame renginyje.