Céline Boutier ir vėl užėmusi gerą vietą trečią kartą iš eilės LPGA turo 5 geriausiųjų. Šiame GAINBRIDGE LPGA AT BOCA RIO turnyre ji užėmė ketvirtą vietą, trimis smūgiais atsilikdama nuo nugalėtojos Lydia Ko. Pauline Roussin-Bouchard savo pirmame LPGA turo turnyre pateko į 20 geriausių.

GAINBRIDGE LPGA Naujas Céline Boutier top 5, Lydia Ko laimėjo Floridoje

© Ashwin Joseph per Facebook

Mūsų prancūzės vėl sužibėjo LPGA ture. Boca Rio trasoje Céline Boutier ir vėl užėmė garbingą vietą užėmusi ketvirtą vietą. Po pirmojo rato PAR, prancūzas numeris 1 pasirašo du ratus be bogey 67 (-5), tada 69 (-3). Paskutinėse sekmadienio rungtynėse ji savo savaitę užbaigė su nauju 69 (-3). Po trečiosios vietos CME grupės turo čempionate ir ketvirtos vietos čempionų turnyre, 25-oji pasaulio numeris patvirtina jos dabartinę formą su šiuo naujuoju geriausiu 5.

Ji baigė trimis smūgiais atsilikdama nuo nugalėtojos Lydia Ko. Naujoji Zelandija turnyrą pradėjo turėdama puikią 63 (-9) kortą, o po to du turus po 70 (-2) ir 72 (PAR), kad išliktų priešakyje. Ji atsispirs praėjusios čempionų turnyro savaitės nugalėtojos Danielle Kang kaltinimams. Lydia Ko sekmadienį sužais 69 (-3), kad laimėtų GAINBRIDGE LPGA AT BOCA RIO vienu smūgiu aplenkdama amerikietę Danielle Kang.

Pauline Roussin-Bouchard pirmą kartą pasieks savo puikų LPGA turą. Paskutinės 68 (-4) kortelės dėka ji pateko į geriausiųjų 20-uką. Su trimis sparnuočiais, kad gautų praėjimą po -3, buvusi mėgėjų pasaulio numeris 1 pasirašo bogey 15 d., prieš pažymėdamas erelį savo kortelėje, tris šūvius į 5-ą 16-ąją. Galiausiai ji baigiasi ties -3 turnyrui užėmė 18 vietą. Ji netgi siūlo sau prabangą užbaigti šūvį aplenkdama 1-ąją pasaulio raketę Nelly Korda.

Perinne Delacour su galutine korta 72 (PAR), finišavo bendroje turnyro PAR. Ji užima 34 vietą GAINBRIDGE LPGA AT BOCA RIO.

Norėdami rasti visą GAINBRIDGE LPGA AT BOCA RIO lyderių lentelę: Cliquez ici.