Būtent danė Nanna Koerstz Madsen laimėjo Honda LPGA Thailand po dviejų atkrintamųjų varžybų duobučių prieš kiną Xiyu Liną. Vien Céline Boutier užėmė puikią trečiąją vietą po paskutinio žetono eagle'ui 18. Perrine Delacour finišuoja su solidžia 67 (-5) ir užima 21 vietą.

Céline Boutier 3, Nanna Koerstz Madsen laimi!

Danijos Nanna Koerstz Madsen laimėjo po dviejų duobučių Honda LPGA Tailando atkrintamosiose varžybose – LPGA nuotrauka per Twitter

Po erelio antroje atkrintamųjų varžybų duobėje, Nanna Koerstz Madsen laimėjo 2022 m. Honda LPGA Thailand, tapdamas pirmuoju danu, laimėjusiu LPGA Tour titulą. Ji išgyveno įnirtingoje kovoje su kinais Xiyu Lin , patekęs į finalinį dėjimą iš 3 metrų ir iškovoti titulą.

" Tai neįtikėtina. Tai svajonės išsipildymas“, – sakė Koerstzas Madsenas, LPGA turo narys nuo 2018 m. „Tai buvo beprotiška diena; daug geru dalyku. Iš tikrųjų buvo smagu žaisti atkrintamosiose su Xiyu Linu. Labai džiaugiuosi, kad dabar galiu stovėti su trofėjų.

Koerstzas Madsenas ir Linas bendroje sumoje finišavo prie -26 ir pasiekė naują turnyro rekordą, įveikdami iki -25 ribą. Jessica kartus 2018.

Koerstz Madsen, kuris dieną pradėjo gerokai anksčiau nei Xiyu Lin ir Celine Boutier ir išlaikė keturių taktų persvarą prieš Liną 15-os starto pradžioje. Tačiau 16-ojo kėbulas aiškiai privertė daną susvyruoti, Madsenas pamatė, kaip ji šaudė antruoju 5-ojo paro 18 smūgiu, atvykus į tribūną už žalias pralaimėjo bogey sinonimą atkrintamosiose varžybose su Xiyu Linu.

„Ji tikrai kovojo. Ji baigė paukštuką, taip pat grojo nuostabiai“, – apie Liną pasakojo Koerstzas Madsenas. „Taip, nemeluosiu, šiek tiek jaudinuosi. »

Pirmoje atkrintamųjų varžybų duobutėje Linas atsimušė nuo žaliosios aikštės priekio, o kamuolys atsistojo tiesiai ant duobės krašto. „Tiesiog negaliu patikėti, kad tas lustas nepateko“, – apie neįtikėtiną kadrą pasakojo Linas. Ji bakstelėjo ieškodama paukščiuko, o Koerstzas Madsenas pataikė 4 pėdų, kad atitiktų.

Linas negalėjo nulieti kelių ašarų po pralaimėjimo atkrintamosiose varžybose ir taip arti savo pirmosios pergalės LPGA turo varžybose su keturiais iš eilės „birdy“ žaidimais paskutinėse dviejose taisyklėse ir dviejose įvarčio duobėse.

„Aš labai didžiuojuosi. Kartais tai tiesiog keista. Žaidėjai -26 ir nelaimėjai turnyro“, – sakė Linas. „Tačiau tai yra žemiausias mano visų laikų rezultatas per turnyro savaitę, tai yra keturios labai solidaus golfo dienos. Tai labai gera patirtis ateičiai.

Erelis už 3 vietą solo

Žaisdamas paskutinėje grupėje su Koerstzu Madsenu ir Linu, prancūzas surinko didžiulį rezultatą -1, nepaisant jo puikaus finišo su erelio žetonu.
Naujas pasirodymas, dėl kurio ji turėtų patekti į „Race to CME Globe“ 5 geriausių.

„Viskas yra įkalnėn ir grūdų kryptimi, todėl aš tiesiog susikoncentravau į tai, kad viską suprasčiau ir išgirsčiau“, – sakė Celine. „Tada, kai žaidžiau, žinojau, kad tai geras metimas ir turėjau galimybę įsitraukti, bet jo įžaidimas tikrai yra premija. »

Perrine'as Delacouras vėl finišavo labai geru paskutiniu ratu 67 (-5). Praėjus dienai po savo puikių 64 (-8) ji paskelbė penkis sparnuočius, be jokio bogey, su devyniais grįžimo rezultatais, užėmė 21 vietą, esant -17, taip įtraukdama į 30 geriausių lenktynių. CME Globe, 29 pozicijoje.