2017 m. „Augusta Masters“ laidą laimėjo Sergio Garcia, naktį iš sekmadienio į pirmadienį jis pasirašė pirmąjį savo karjeros majorą ir legendingiausią turnyrą pasaulyje. Paskutinės dienos, kuri liks išangėje, pabaigoje ispanas laimėjo prieš Justiną Rose'ą po atkrintamųjų varžybų skylės.

Nuotrauka: DR

Du vyrai, po keturių dienų varžybų finišavę lygiai (-9), Sergio Garcia pagaliau triumfavo po nepamirštamos dvikovos prieš anglą Justiną Rose. Čia jis laimėjo patį pirmąjį savo karjeros majorą. Karūnuotas su trokštama žalia striuke, pažadėta prestižiškiausio „Grand Slam“ turnyro nugalėtojui.

Ispanas priartėjo prie to, kad dar kartą pateisino šią liūdną pralaimėtojo reputaciją, pirmą kartą praleidęs pergalę 18-oje ir paskutinėje skylėje 4-ojo turo, kuris įeis į istoriją, pabaigoje. Bet būdamas 37 metų Sergio Garcia pagal 73 nesėkmingus bandymus pagaliau triumfavo taip reikliame meistrų kurse.