Štai ką mes vadiname riaumojančiu Hannah Green užbaigimu! Dėka trijų paukščių ir erelio ant paskutinių septynių duobučių, australė laimėjo JM Eagle LA čempionatą trijų smūgių skirtumu ir išlaikė savo titulą. Tai jau penktoji jos pergalė LPGA ture. Céline Boutier dėl rimto savaitgalio Los Andžele pateko į geriausių 15-uką.

Hannah Green laimėjo JM Eagle LA čempionatą per Twitter @LPGA

Dėl ugningos finišo trasoje Wilshire užmiesčio klube Los Andžele Hannah Green laimėjo JM Eagle LA čempionatą. Paskutinio turo pradžioje pirmaujanti mašina sunkiai įsibėgėjo, turėdama vienodą rezultatą po vienuolikos duobučių. 27-erių australė dienos pabaigoje viską paėmė į savo rankas su trimis paukščiukais ir ereliu, kurie atvedė ją į pergalę.

Praėjusių metų nugalėtoja Hannah Green išlaiko savo titulą ir prie savo rekordo prideda 5-ą sėkmę LPGA ture.

Maja Stark dar kartą priartėjo prie pergalės LPGA. Antra už Nelly Kordos Chevron čempionate, ji šią savaitę vėl užima vicečempionę, nuo nugalėtojos atsilikdama trimis šūviais. „Race to CME Globe“ lenktynėse ji pakilo į 4 vietą.

Dvi Europos žaidėjos taip pat pateko į dešimtuką: Emily Kristine Pedersen užėmė 10 vietą, o Madelene Sagstrom – 6 vietą.

Dėl solidaus savaitgalio Céline Boutier šiame JM Eagle LA čempionate užėmė 12 vietą. Pakeista slenkančia diena 69 (-2), prancūzų numeris 1 baigia savo savaitę su kortele par.

Primename, kad Perrine Delacour ir Agathe Laisné nepateko į savaitgalį.

Norėdami rasti galutinę JM Eagle LA čempionato lyderių lentelę: Cliquez ici.