Jin Young Ko nukreipė savo vidinį Dustiną Johnsoną į pergalę pirmą kartą Jungtinėse Valstijose ir iškovojo trečiąjį LPGA titulą savo karjeroje „Wildfire“ golfo klubo „Phoenix“ (JAV) metu.

LPGA: Jin Young Ko laimi „Bank of Hope“ įkūrėjų taurę

Jin Young Ko - Nuotrauka: DR

Po to, kai penktadienį lygus par 72 liko penkiais smūgiais už Steigėjų taurės lyderį, Ko kalbėjo tautietei Jennifer Song apie „PGA Tour“ žvaigždę.

"Ji man pasakė, kad Dustinas žaidė tikrai blogai ir kad jis nesupyko - jis įsidėjo klubus į krepšį ir vaikščiojo". Jin Young Ko pasakė. „Taigi aš bandžiau kaip Dustinas vakar ir šiandien. Aš tiesiog stengiausi nepykti, nebūti laiminga, tiesiog susikaupusi. "

Pavyko.

23-ejų Jinas Youngas Ko sekmadienį finišavo 64 ir 65 ratais be klaidų Desert Ridge'e, kad laimėtų vienu smūgiu į priekį. Ji pajuto 14-16 ir praėjo dviem paskutiniais finišuoti ties 266 (-22), tada laimėjo, kai taško sargybinis Yu Liu praleido 4,5 jardo metimą 18-par-4.

Liu užėmė antrąją vietą 70-oje vietoje su savo žaidžiančia partnere Carlota Ciganda ir seserimis Jessica bei Nelly Korda. Ciganda finišavo rezultatu 69, Jessica Korda sugebėjo užgrobti abu grįžtančio 5 par-9 užnugarius už 64, o Nelly Korda turėjo 66.

Pagal naująsias golfo taisykles Jin Young Ko pasirinko įdėti skylę su skylute skylėje į skylę. Jin Young Ko užmetė šešiolika pėdų ant par-1 20, tada surinko du putas ant par-14 4 ir vėl tai padarė. trečią kartą iš eilės po vieną metrą, par-15 iš 5.

"Daugelis žaidėjų mano, kad jei skylėje yra vėliava, kamuolys gali pataikyti į ją ir išeiti", Ko. „Manau, kad puiku įdėti vėliavą, nes man lengviau padėti, nes tai mažas taikinys. "

Dešimt kartų Korėjos turo nugalėtoja Jin Young Ko laimėjo 2017 m. LPGA KEB Hana banko čempionatą Pietų Korėjoje, kad užsitikrintų savo LPGA turo kortelę, ir pernai laimėjo „Australian Open“ moterų varžybas.

Praėjusį sekmadienį ji padarė proveržį Jungtinėse Valstijose turnyre, kuriame pagerbiamos 13 moterų, įkūrusių „LPGA Tour“ - šį tikslą ji per daug mąstė pernai.

„Bet mano draugai man pasakė:„ Tu gali tai padaryti “. Taip pat mano vadybininkas ir mano tėvai, mano caddy, visi man pasakė, kad aš sugebėjau tai padaryti “, Ko pasakė. „Aš labai pasitikiu šiais metais. Tikrai gerai už trečią pergalę JAV. "

Jin Young Ko šiais metais keturiose varžybose tris kartus užėmė geriausiųjų trejetuką. Praėjusį mėnesį ji užėmė antrą vietą po Nelly Kordos dėl savo Australijos čempionų titulo gynimo ir trečioje vietoje prieš tris savaites Singapūre.

23-erių Liu praleido progą sekti Shanshan Feng kaip antrą Kinijos nugalėtoją turo istorijoje.

„Man tai buvo neįtikėtina savaitė“- tarė Liu. „Tai pirmas kartas, kai galiu žaisti finale, pirmą kartą dalyvauju varžybose. Nesusitvarkiau taip, kaip norėjau, bet jaučiu, kad tobulėti visada yra kur. "

Buvusi „Duke“ žaidėja nebuvo tikra, kur ji stovėjo įskaitoje žaisdama 18-ą.

"Aš tiksliai nežinojau, kur aš buvau, ar man reikėjo paukštelėti, ar tiesiog padaryti parą ir eiti į atkrintamąsias varžybas", - pasakė Liu. „Nebuvau toks susikaupęs, kaip norėčiau. Manau, kad dėl to aš suklupau. "

Ciganda žaidė Arizonos valstijoje ir padėjo „Sun Devils“ iškovoti 2009 m. NCAA titulą.

„Norėčiau laimėti“, - sakė ispanas. „Čia, Fenikse, visada ypatinga, bet šiandien negalėjau. "

Jessica Korda grįžo po kairio dilbio traumos ir pradėjo pirmą sezoną.

„Aišku, žaisdamas neskausmingai. Tai rodo "ji sakė.

Ji padarė lygiavertę dviejose paskutinėse skylėse, praleidusi 6 metrų dėtuvę 17-oje, o kitą dar trumpiau 18-oje.

„Šiek tiek nusivylęs, kad praleidau tą paskutinį trumpą laiką, nes žinojau, kad man reikia tai padaryti. Maniau, kad tai eis į kalną. Šešėlio ir šviesos skirtumas mane šiek tiek supainiojo. "

Nelly Korda finišavo geriausiųjų dešimtuke penktą kartą atidarius šį sezoną iš eilės. Ji taip pat padarė paskutines dvi skylutes.

„Esu prislėgtas, bet ne per daug prislėgtas, nes šią savaitę žaidžiau gerai ir esu patenkintas tuo, kaip vyksta mano žaidimas“.ji sakė. „Aš suteikiau sau progą ant paskutinių skylių. Aš nuskutau skylės kraštą 17 dieną, o aš, 18, deja, stipriai laižiau. "

„Tour“ geriausiųjų dešimtuke esantis Sungas Hyuno parkas išblės po to, kai antrajame ture su Liu pasidalijo prizininkų pakylos lyderiu. Singapūro nugalėtojas praėjusį savaitgalį surinko 10 ir 69 ratus, kad finišuotų lygus 72-oje vietoje su 14 pagal par.

Kalbant apie prancūzę Céline Boutier, ji nukritusi į 3-ąją poziciją (+1) ji baigė paskutinį ratą lygoje ir surinkusi bendrą rezultatą -9, todėl finale ji dalijasi 47-ąją vietą.