Abiejuose „LPGA Drive On Championship“ turnyruose 2020 m. Danielle Kang laimėjo „Inverness“ klube ir finišavo antra prie Reynolds Oconee ežero. Galima sakyti, kad „Rolex World Golf Rankings“ 5 numeris yra mėgstamiausias. Šiandien prasidėsiantis turnyras suteiks naują galimybę sužibėti dviem prancūzų varžovams - Céline Boutier ir Perrine Delacour.

„LPGA Drive On Championship“: Boutier ir Delacour bėgime

Céline Boutier, Danielle Kang ir Perrine Delacour

Pasak Danielle Kang, kuriai bus trečiasis startas 2021 m. Sezone. „Manau, kad tik tie, kurie per trumpą laiką gali labiausiai treniruotis, žais gerai. Mes jau žaidėme čia, bet tai naujas įvykis. Nežinau, ar grįšime, nes tai tik „vitrinos“ tipo sutartis. "

Kangas atvyksta į „Golden Ocala“ golfo ir jojimo klubą po to, kai praėjusią savaitę praleido savo pirmąjį pjūvį antroje kasmetinėje „Gainbridge LPGA“. Amerikietė anksčiau buvo atlikusi 17 iš eilės pjovimų, paskutinis jos praleistas metimas buvo „Indy Women in Tech“ čempionate 2019 m.

„Po praėjusios savaitės man reikėjo šiek tiek laiko sau. Atėjo čia antradienį 11 val., Nes turėjau išbandyti iki vidurdienio. Tai neturėjo nieko bendra su tuo, kad praleidau kirtimą. Nemanau, kad iš tikrųjų buvau pasirengęs žaisti šį renginį ir tiesiog stengiausi viską sustabdyti, sutelkti dėmesį į golfo aikštyną ir man nepavyko “.- pasakė Danielle Kang. „Labiau už viską aš norėjau būti tinkamoje mąstyme, kad galėčiau žaisti šią savaitę. Atvykęs čia noriu susikaupti ir smagiai praleisti laiką “

„Drive On“ čempionate seserys Korda ir pasaulio pirmoji pasirodys pirmajame etape

Pirmojo dviejų šio LPGA sezono turų nugalėtojos seserys Korda žais kartu su „Drive On“ čempionato pirmuoju „Golden Ocala“ etapu.

1:8 val. (Vietos laiku) prie Nelly ir Jessicos prisijungs pasaulio pirmoji Jin Young Ko. Nelly praėjusią savaitę laimėjo „Gainbridge LPGA“, o Jessica laimėjo „Diamond Resorts“ čempionų turnyrą, pirmąjį LPGA sezono turnyrą.

Tiesioginę transliaciją užtikrins „Golf Channel“ ir jos pradžia bus 16:XNUMX CEST.

Daugiau informacijos: Cliquez ici