„Ladies European Tour“ atidarymo etape Pietų Afrikos Respublika Lee-Anne Pace laimi „Investec“ Pietų Afrikos moterų varžybas. Manonas Gidali ir Anne Charlotte Mora užėmė atitinkamai 5 ir 8 vietas. Céline Herbin, Camille Chevalier, Agathe Sauzon ir Anne-Lise Caudal finišuoja dvidešimtuke.

LET: Manonas Gidali 5-asis, Lee-Anne Pace nugalėtojas Keiptaune

Lee-Anne Pace - © LET

Scenos herojė ir vėl buvo Lee-Anne Pace, ketvirtą kartą per savo karjerą laimėjusi „Investec South African Women“. Pietų Afrikos Respublika nugalėjo paskutiniuoju greičiu (4) ir staiga pirmauja vokietės Leonie Harm priekyje. Jos tautietė Karolin Lampert ir kita pietų afrikietė Nicole Garcia 72 smūgiais užėmė podiumą. Šie keturi žaidėjai su sezamu kišenėse išvyksta į kitą „US Open“, kuris vyks birželio pradžioje Kalifornijoje.

« Labai džiaugiuosi, kad vėl laimėjau - 2014-ieji buvo mano paskutiniai LET laimėjimai! Tikrai gerai paliečiau kamuolį ir aikštelėje jaučiausi labai patogiai„Saidas Pace'as, kuris laimėjo 2014 m., 2015 m., 2017 m. Ir 2021 m.„ South African Women Open “leidimus.

Vakar sustabdžius žaidimą, paskutinė grupė dar turėjo daug žaisti skylių, nes jie baigė trečiąjį raundą prieš grįždami į trasą.

2010-aisiais LET ordino „Už nuopelnus“ laimėjusi Pace turėjo stiprų finalinį turą, kuriame per pirmus devynis surinko du vežimus. 9-metė dar dvylika į priekį įveikė sunkiau baigdama dvi paskutines duobes, tačiau Pietų Afrikos Respublika užsitikrino savo dešimtąją pergalę prieš LET.

„Aš visą dieną mušiau kamuolį į dešinę skylės pusę. Buvo keletas putų, kurie galėjo lengvai nukristi, bet ne. Buvau labai patenkinta savo žaidimu, reguliavime pataikiau į daugybę žaliųjų - tai padariau ! "

Buvo daug pavojų Pace'ui, kuris pasitraukė gavęs bilieto į „US Women Open“ premiją, nugalėtojo premiją - 30 000 EUR, ir užėmė pirmąją vietą „Race to Costa del Sol“ varžybose. Dešimtkartinis LET nugalėtojas taip pat gauna „Investec“ apdovanojimą už „Sunshine Ladies Tour“ turą, taip pat visiškai naują „Investec Homegrown Trophy“.

Tempas pridėtas: „Aš labai norėjau šios vietos„ US Open Open “! Buvau tuo labai patenkinta. Man patinka „US Open“ - tai toks iššūkis. Aš to laukiu ir esu labai dėkinga, kad gavome šias vietas. "

Manonas Gidali vienu metu „US Women Open“

Nepaisant uždarumo, „Manon Gidali“ išlieka tinkamas

Manonas Gidali - © LET

Manonui Gidaliui prireikė taško išvykti su bilietu į „US Open“. Jo paskutinio 70-ojo turo (-2), 2 paukštelių 16-os startų metu nepakako, leidžiantis jam viskam, kas vyksta, grįžti į 5-ąją poziciją taškas ant pakylos.

Kalbant apie kitas prancūzes, Anne-Charlotte Mora užėmė 8 vietą (+8), o Céline Herbin, Camille Chevalier ir Agathe Sauzon pasidalijo 12 vietą (+10). Anne-Lise Caudal yra 20-a (+12), Astrida Vayson De Pradenne 56-a (+23).