Lydia Ko, kiekvieną dieną kuria savo legendą šiek tiek daugiau, šį sekmadienį iškovodama 10-ą pergalę LPGA trasoje, po Inbee parko atsiimdama savo pirmojo pasaulio žaidėjo titulą!

• 2015 m. „Evian“ čempionatas: paskutinės minutės 18 d. - © T.Plassais / Swing Féminin
Lydia Ko kuria istoriją, ją visiškai aprūpino Callaway ir Odisėja. Nuotrauka: DR

Niekas negali sustabdyti rekordus kaupiančio kivi po to, kai rugsėjį jis tapo jauniausiu nugalėtoju, laimėjusiu pagrindinį turnyrą laimėdamas „Evian“ čempionatą.

Lydia Ko iš Pietų Korėjos sekmadienį laimėjo Taivano atvirąjį čempionatą per „Fubon LPGA Taiwan“ čempionatą, būdama vos 18 metų jauniausia žaidėja istorijoje, pasiekusi išskirtinį 10 titulų LPGA turo rekordą.

Naujoji zelandietė iš Pietų Korėjos grąžino galutinę kortelę -7, iš viso -20, 9 smūgiais prieš antrąją vietą užėmusius Pietų Korėjos gyventojus Ji Eun-hee ir Ryu So-yeoną bei taigi iškovojo 5-ą pergalę šiame sezone. Stebuklas Ko per šį paskutinį ratą pasieks ne mažiau kaip šešis paukščius - erelį tik vežimui.

Kiti tikslai

„Olimpinės žaidynės Rio kitais metais! Nuo tada, kai buvo paskelbta apie golfo sugrįžimą į olimpiadą, ši perspektyva mane labai jaudino. Aš tai padariau vienu iš savo prioritetų. Atstovaudamas savo šaliai žaidynėse, didesnės garbės nėra. "

Prancūzė Karine Icher finišavo surinkusi bendrą rezultatą -2, kuris leidžia jai pasidalyti 14 vieta.