1 m. 2021-asis pasaulio numeris Jonas Rahmas grįžta į pergalę Mexico Open ir laimėjo persvara. Ispanas nebuvo laimėjęs nuo to laiko, kai laimėjo 2021 m. „US Open“ – savo pirmąjį pagrindinį turnyrą. Ši pergalė jam leidžia priartėti prie dabartinės 1-osios pasaulio raketės Scottie Schefflerio.

Jono Rahmo čempionas Meksikoje

Jono Rahmo čempionas Meksikoje – per Twitter @PGATOUR

„PGA Tour“ šią savaitę išvyko už savo sienų Meksikoje, kur vyko „Mexiko Open“ Vidantoje. Pagaliau favoritas, 1-uoju numeriu pažymėtas Jonas Rahmas primeta save Vidantos Vallartos kursui. Sekmadienį jis grąžino paskutinę 69 (-2) kortelę ir laimėjo smūgiu aplenkdamas trijulę Kitayama, Wu ir Finau. Taip jis į savo sąrašą įtraukė septintąją pergalę PGA ture. Ši pergalė atskleidžia ir įspūdingą statistiką: ispanas nuo karjeros pradžios beveik pusę laiko finišavo geriausiųjų dešimtuke: 10 turnyrai, septynios pergalės, 123 podiumai ir 39 geriausių dešimtuku.

Tony Finau pasirašė savo pirmąjį podiumą po to, kai laimėjo Northern Trust, vieną iš FedEx taurės atkrintamųjų varžybų. Nuo 10 metų sezono pabaigos Amerikos trasoje jis iki šiol buvo pasirašęs tik tarp 2021 geriausių. Vos įveikęs „Cut“ amerikietis pasirašė puikų savaitgalį – sekmadienį kortomis buvo 66 (-5), o vėliau 63 (-8). Sekmadienį jis pasirašo šešis paukščius ir pasirašo geriausio paskutinio turo kortelę.

Brandonas Wu taip pat grąžina 63 (-8) kortelę su šešiais paukščiais ir ereliu, kad užimtų antrąją vietą. Šis geras pasirodymas leidžia jam pakilti į 100 vietų pasaulio reitinge, dabar jis yra 229-as.

Vienintelis prancūzas šią savaitę įstojo Paulas Barjonas, deja, nė karto neįveikia „Cut“. Jis pateikia 70 (-1) ir 71 (PAR) kortas.

Norėdami rasti visą šio Mexico Open pirmaujančiųjų sąrašą Vidantoje: Cliquez ici.