Pirmųjų dviejų raundų lyderis, deja, jam šiek tiek pritrūko jaunosios Sara Brentcheneff, kad iškeltų „Terre Blanche Ladies Open“ trofėjų. Tai buvo švedė Anna Magnusson, kuri laimėjo vieno metimo persvara, nes paskutinė korta yra 68 (-4). Charlotte Liautier ir Vanessa Bouvet užėmė atitinkamai 10, 6 ir 9 vietas.

Sara Brentcheneff Terre Blanche Ladies Open metu

Sara Brentcheneff Terre Blanche Ladies Open metu – per FFGolf

Sara Brentcheneff priartėjo prie triumfo „Terre Blanche Ladies Open“. Lyderis nuo pirmojo turo, jaunas 16-metis žaidėjas šią savaitę „Terre Blanche“ stadione buvo įspūdingai įgudęs. Nors ji tris kartus žaidė žemiau paros, Prancūzijos komandai pagaliau pritrūko vieno metimo iki pergalės, o paskutiniame ture – 71 (-1) korta. Nepaisant visko, ji labai gerai pasirodė šiame profesionalų turnyre užėmusi antrąją vietą, dar būdama mėgėja.

Tai buvo švedė Anna Magnusson, kuri laimėjo dėka labai gero savaitgalio golfo. Lygiai po pirmojo turo ji pelnė 67 (-5), tada 68 (-4) kortą ir vienu metimu persvara nuėjo link pergalės.

Charlotte Liautier, šiame turnyre Prancūzijoje nusileidusi žemiau, geriausiųjų dešimtuke užėmė šeštąją vietą. Gaila Liautier, kuris per savo savaitę įmetė devynis bogey, kurie išvedė jį iš kovos dėl pergalės.

Tai tikrai buvo prancūzų mėgėjų savaitė. Vanessa Bouvet, kuri vis dėlto grįžo į savo turnyrą su subtilia diena 75-oje (+3), pagaliau finišavo bendroje paroje dėka paukščio paukščio paskutinėje duobėje. Ji šiame Terre Blanche Ladies Open užėmė 9 vietą.

Norėdami rasti visą „Terre Blanche Ladies Open“ pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici.