Všechno nejlepší k narozeninám Minjee Lee, která tuto neděli získala své čtvrté vítězství na LPGA Tour k jejím 22. narozeninám, když vyhrála LPGA Volvik Championship s náskokem a poslední kartou 68 (-4).

Minjee Lee vyhrál čtvrtý LPGA titul © Getty Images

Minjee Lee se rozletěl a letěl přes tři jamky přes tři jamky drahý bogey na par 4 du17, ale odrazil se dalším birdie na 72. a poslední jamce, která mu zaručila vítězství.

« Začal jsem docela dobře, takže si myslím, že jsem z prvních devíti udělal tři birdie a byl až do konce docela stabilní. », řekla. « Celkově jsem měl opravdu solidní den. Myslím, že moje psaní bylo docela dobré. »

Přístup Minjee Lee k č. 18 měl štěstí, když se otočil kolem houštiny stromů směrem k zelené. Ale záludný žeton ho přivedl dostatečně blízko k jamce pro finální birdie a vítězství.

« Můj disk prošel dlouhou cestu. Nečekal jsem, že půjdu tak daleko. Měl jsem železo 5, ale musel jsem obejít strom a trochu jsem ho zvedl a měl jsem štěstí, že jsem se nedotkl vrcholu stromu. “přiznal Lee. « Po tomto výstřelu jsem měl docela snadný čip. »

Po dvou vítězstvích v roce 2016 měl Lee od té doby bezchybný žlab. Nedělní vítězství však bylo pro Jižní Koreji velkou úlevou. Důvěra je připravena na US Women's Open příští týden.

« Provedu průzkum kurzu a také doufám, že budu mít dobrý týden », řekla.

Karine Icherová pravidelné navzdory těhotenství

Karine Icherová, která skončila ve finále na 17. místě (jeho druhý nejlepší výsledek sezóny) měla docela konzistentní týden na mistrovství LPGA Volvik mířícím do finálového kola, když zaznamenala 71-72-71 kol mířících do finále.

Ale pak se všechno změnilo. Icher v neděli v golfovém klubu Travis Pointe zasáhl 7 pod par 65, na celý týden vázán. Bylo to jeho nejnižší kolo na turné od 65. výročí LPGA Tour v Bank of Hope Founders Cup v březnu 2017.

« Byla to zábava, byla to zábava, greeny jsou perfektní ... takže to bylo super », řekla a nazvala nedělní finále dobrou rozcvičkou na US Women's Open příští týden s tolika překážkami na greenu.

Icher řekl, že v neděli byl rozdíl na greeny, protože putty, které jí v posledních několika dnech chyběly, začaly padat v posledním kole.

Icher je čtyři měsíce těhotná (druhá dcera, kterou potvrdila v neděli), ale v neděli jasně nevykazovala žádné potíže.

« Jakmile projdete prvním trimestrem, je to mnohem jednodušší. První tři měsíce jsou noční můrou. Vaše tělo se právě přizpůsobuje nové věci, kterou máte uvnitř “řekla. "Jakmile odejdeš tři měsíce a pro Lolu (první Icherovu dceru) je to úplně stejné, změní se tvé tělo, ale určitě méně a méně únavy."

Perrine Delacour se ocitla v top 40. svázané (-5), následovaná Joanna Klaten, která dokončí 56. svázané (-2). Céline Herbin bude spokojena s celkem poté, co vrátí 72 karet.

Chcete-li zobrazit konečné pořadí: Cliquez zde