Céline Boutier se vrací do Spojených států, kde se účastní soutěže Dobrovolníci Ameriky Classic (VOA Classic) po vítězství na Solheim Cupu a druhém místě na Lacoste Ladies Open ve Francii.

VOA Classic: Boutier, Herbin a Icher spojí své síly v Texasu

Céline Boutier, Céline Herbin a Karine Icher - Fotografie: DR

Céline Boutierová se připojila ke svým francouzským krajankám Céline Herbin a Karine Icherové, které se již účastnily mistrovství žen v tech, kde Karine Icherová dělila o 39. místo a Céline Herbin neprošla. toto je poslední turnaj pravidelné sezóny před asijským turné se sníženým počtem hráčů a poslední šancí vyhrát plné zelené poplatky nebo místo ve finále karet bez procházení Q2, kde je Celine Herbin uvedený okamžik.

V loňském roce byl šampionát kvůli bouřlivému počasí snížen na 36 jamek.

Odjezdy VOA Classic

(Všechny časy jsou uvedeny v pařížském čase)

Brooke Henderson, Bronte Law, Jeongeun Lee, 6. - 10. tričko, 5:46

Brooke Henderson, Bronte Law a Jeongeun Lee6 - Fotografie: DR

Brooke Henderson dělá svou pátou kariéru v Lone Star State a snaží se pokračovat ve svém úspěchu v Texasu, když ve svých předchozích čtyřech vystoupeních skončila v top 25. Nedávno byla trvale na vrcholu žebříčku a v posledních třech startech měla dvě top 5. Kanaďanka se snaží zajistit své třetí vítězství v roce 2019, což by byla její první sezóna se třemi vítězstvími na LPGA Tour.

Bronte Law tento týden debutuje na VOA Classic, když skončil třetí v první pětce sezóny. Law se bude snažit navázat na dynamiku, kterou vybudovala po svém úspěšném debutu v Solheim Cupu pro Team Europe.

Jeongeun Lee6 se také poprvé představí v Dallasu, což bude jeho první start na LPGA od Cambia Portland Classic. Bude mít příležitost vyhrát Cenu Louise Suggsové pro Rolex Rookie of the Year, která si bude muset na konci týdne vydělat 751 bodů, aby si tu čest získala. V současné době drží náskok 729 bodů před Kristen Gillman, která je také tento týden v kurzu.

Ariya Jutanugarn, Georgia Hall, Brittany Altomare - 1. tričko, 3:29

Ariya Jutanugarn, Georgia Hall a Brittany Altomare - Fotografie: DR

Ariya Jutanugarnová se tento týden účastní své páté kariéry VOA Classic. Jutanugarn se snaží odskočit poté, co minulý týden v Indianapolis zmeškal svůj první řez v posledních 56 startech. Série sahá až do září 2017 na mistrovství Evian.

Georgia Hall tento týden debutuje v soutěži Classic Volunteers of America poté, co skončila devátá v šampionátu Women in Tech. Doufá, že bude pokračovat ve své sérii úspěchů od Solheim Cupu, kde dokázala zvítězit pro evropský tým 4: 0.

Brittany Altomare doufá, že se jí podaří dosáhnout úspěchu v Solheimu v Texasu. Udělala 29 po sobě jdoucích řezů a letos se třikrát umístila v top 5.

Hannah Green, Lizette Salas, Sung Hyun Park - 10. odpaliště, 17:57

Hannah Green, Lizette Salas a Park Sung Hyun - Fotografie: DR

Hannah Green se poprvé zúčastní VOA Classic v již působivé druhé sezóně. Australanka vyhrála dva ze svých posledních sedmi startů, včetně hlavního titulu na KPMG Women's PGA Championship.

Lizette Salasová absolvuje svůj první start od Solheim Cupu a nedávno si zahrála svůj nejlepší golf roku 2019. Salas se umístila v top-15 čtyřikrát za sebou, včetně druhého na AIG Women's British Open, před reprezentací Spojené státy v Gleneagles.

VOA Classic šampion Sung Hyun Park se snaží odrazit od neúspěšného střihu v Indianapolis.