Díky krásnému nedělnímu dni skončili Joël Stalter a Romain Langasque na turnaji Hero Open ve Skotsku v top 15. Tyto dvě trikolóry končí osm úderů za vítězem Seanem Crockerem, vítězí s -22 a vedoucí od začátku turnaje. Američan zvedá svou první trofej na DP World Tour v St Andrews.

Langasque a Stalter 14., Sean Crocker vítězí v St Andrews - přes Twitter @DPWorldTour

Sean Crocker vítězí v St Andrews – prostřednictvím Twitteru @DPWorldTour

DP World Tour se opět usadila v St Andrews na Hero Open, nikoli na Old Course, ale na Fairmont St Andrews. Od prvního kola Američan Sean Crocker oznámil barvu kartou 63 (-9), která mu umožnila převzít kontrolu. Svůj trůn lídra týdne neopustil od chvíle, kdy v pátek zahrál 66 (-6), v sobotu pak 69 (-3), než uzavřel toto Hero Open se 68 (-4), což mu umožnilo vyhrát. s malým náskokem před Eddiem Pepperellem.

Angličan zpochybnil výsledek turnaje a ve čtvrtém kole se prosadil jako vedoucí klubovny s celkovým součtem -21 a kartou -7. Od vítězství ho dělí jeden úder a nechá Seana Crockera získat své první vítězství na DP World Tour.

Francouzi se během tohoto posledního dne vyznamenali tím, že dvě trikolóry skončily v top 15. Romain Langasque se po sobotním 75 (+3) vyloučení ze závodu o vítězství dokázal odrazit a získal skóre 67 ( -5) v neděli.

Joël Stalter podepsal spolu-nejlepší kartu posledního kola s Eddiem Pepperellem, 65 (-7), což mu umožňuje získat 35 míst v průběžném pořadí a skončit na 14. místě v tomto Hero Open.

Tento den se bohužel na Victora Dubuissona neusmál. Hráč z Cannes začal pátý, zahrál 73 (+1) a skončil 19.

Robin Roussel skončil 30. s celkovým součtem -11.

Raphaël Jacquelin hraje poslední kolo v PAR a končí 49. s výsledkem -9.