Jaký poslední den pro německou hráčku Patricii Isabel Schmidtovou. Party na -5 v posledním kole, Schmidt začíná svou hru dvěma bogey na svých prvních pěti jamkách a poté řetězí birdie. Tuto neděli má skóre 66 (-6) a vyhrává Belgian Ladies Open před Chiarou Noja (GER) a Marií Hernandez (ESP). Agathe Sauzon a Charlotte Liautier skončily šesté!

Schmidt vyhrává Belgian Ladies Open, Liautier a Sauzon 6

Patricia Isabel Schmidt vítězka Belgian Ladies Open – Kredity: Tristan Jones / LET

Jaké zakončení od německé hráčky Patricie Isabel Schmidt! Schmidtová začala na -5 tři rány z vedení v posledním kole a začala svou hru bogey na 3 a pak novým bogey na 5. Trend se rychle obrátil, když zaznamenala čtyři po sobě jdoucí birdie od 6 do 9, dvě nová birdie na 12 a 13 pak vynikající orel na paru 5 ze 14.

Schmidtová končí svůj den na 66 (-6) a týden na -11, o dva rány před svou první pronásledovatelkou. Tímto vítězstvím v Belgii proto pozvedla svou první trofej na Ladies European Tour.

Vedoucí Maria Hernandezová na začátku posledního kola skončila druhá. Španěl hraje tuto neděli 71 (-1) nedostačujících na vítězství. Chiara Nojaová skončila se stejnou známkou -9 jako Španělka a obsadila druhé místo.

Pěkný závěr od našich francouzských dam tuto neděli! Agathe Sauzon tuto neděli trefila poslední kartu 67 (-5) a posunula se na 6. místo! Charlotte Liautier hraje v tomto posledním kole 70 (-2) a také skončila šestá. Je to pěkná top 10 v Belgii pro naše dvě francouzské dívky. Camille Chevalier také vydal koně tuto neděli s kartou 66 (-6), což mu umožňuje získat top 20: 16. s celkovým počtem -3.

Manon De Roey, která potvrdila její letenku pro kvalifikaci Pebble Beach, skončil nejlépe Belgičan vedle našich Francouzů na šestém místě.

Emma Spitz, Alice Hewson také odcházejí s pozváním na Kvalifikace US Womens Open.

Chcete-li najít konečné pořadí Belgian Ladies Open: Cliquez zde.