Dustin Johnson v 36 letech zůstává nejdůslednějším vítězem PGA Tour! Tím, že vyhrál svůj první titul na mistrovství Travellers, podepsal bývalý světový jednička na 13. sezónu v řadě s minimálně 1 úspěchem, své 21. vítězství v kariéře!

PGA: Dustin Johnson stále nejvíce pravidelný vítěz vítěze

Dustin Johnson - © Keith Allison přes Wikimedia Commons

Bez přítomnosti svých fanoušků, kteří mu dodávali emoce na posledním úseku Travelers Championship, a s hodinou deště, která zastavila veškerou dynamiku, se Johnson musel spokojit s obchvatem TPC River Highlands a zahrát 72. jamku, aby vyhrál svůj první vítězství po více než roce. Ale nebyl to zážitek bez stresu ...

Dustin Johnson zahájil den dva údery za Brendonem Toddom, ale když se poslední skupina dostala do 13. odpaliště, vypadalo to, že pro Dustina Johnsona je to konec turnaje. Následoval krásný konec zápasu o bývalou světovou jedničku: navzdory nájezdu z hranice na 1, nohy ve vodě na 13, úzká miss na 15, Johnson nakonec dělá jen tolik, aby porazil Kevina Streelmana najednou.

„Bylo to obrovské, protože jsem nehrál moc dobře.“řekl Dustin Johnson. "Ale poslední týdny po Colonial jsem odvedl hodně dobré práce, takže je hezké vidět, jak hra začíná zapadat na své místo." "

Sbalení mají různé tvary a velikosti v závislosti na úrovni dovedností. Pro hráče Johnsonova kalibru může být klid klidným rokem kariéry pro mnoho dalších. Ale od mistrovství WGC-Mexiko před více než 16 měsíci nevyhrál a tento týden se poprvé od svého triumfu na US Open umístil mimo světovou top 5.

Sobotní 61 ho postavil do závodu a nyní prodloužil pozoruhodnou sérii. Dustin Johnson vyhrál v každé sezóně PGA Tour alespoň jednou od svého prvního ročníku v roce 2008, s jedinou výhradou, kterou nevyhrál v roce 2014, ale udržel sérii vítězstvím na WGC-HSBC Champions na podzim sezóny 2013-14.

"Vítězství na US Open v Oakmontu je moje největší výhra, určitě." Ale vyhrát 13 (sezón) v řadě na Tour je docela důležitý úspěch “řekl Johnson. "Víš, jsou docela blízko tomu, na co jsem nejvíc hrdý." "

Řidičská střela Dustina Johnsona na 13. místě ho nakonec stála jen jeden zásah, který zahrál na další jamce. Zdálo se, že jeho jízda na 15. hřišti míří k vodě, ale zůstal suchý, což mu pomohlo udržet si dvoutaktní náskok, když déšť přerušil hru. Udělal bogey a dva starty jednou. že hra byla obnovena, podepsáním 67 (-3) karty do konce týdne v 19 pod par.

Dustina Johnsona loni na podzim zpomalila operace kolena, protože se mu nepodařilo zahájit oficiální start mezi Tour Championship a Sentry Tournament of Champions. Byl druhý v Saúdské Arábii, ale letos byl zticha, mimo jiné vynechal cut na Colonial a skončil minulý týden v T-17 v RBC Heritage.

Stačilo však jediné gesto, abychom světu připomněli potenciál, který spočívá v muži, který se počítá jako Tiger Woods a Phil Mickelson mezi aktivní hráče s největším počtem vítězství na PGA Tour. S náskokem jednoho tahu před Narrow 18 rozdělil Dustin Johnson plavební dráhu na dvě části a posunul svůj pohon na 320 yardů, což znamenalo konec turnaje.

Možná se v posledních týdnech nedostal na titulní stránky a jeho krevní tlak se možná nezvýšil navzdory dramatu, které se odehrálo po celé délce, ale Dustin Johnson jednou ukázal plus důvod, proč zůstává nejdůslednějším vítězem Tour a hráčem, který dokáže překonat vzdálenost na jakémkoli typu hřiště.

Vítězná série pokračuje, a když se ho reportér zeptal, jestli někdy měl "Celá sezóna špatného golfu", Dustin Johnson dal výmluvnou odpověď.

" Nemyslím si "odpověděl. "A doufám, že tak brzy nezačnu." "

Zobrazení výsledkové tabulky: Cliquez zde