Ve věku 31 let získal Max Homa své čtvrté vítězství na PGA Tour. Zvítězil o dva údery před Mattem Fitzpatrickem, Cameronem Youngem a Keeganem Bradleym a podruhé zvedl trofej Wells Fargo Championship. Paul Barjon končí 51.

Max Homa vyhrává Wells Fargo Championship – prostřednictvím Twitteru @PGATOUR

V Potomacu na turnaji Wells Fargo Championship korunovala PGA Tour Američana Maxe Homu, vítěze turnaje s výsledkem -8. Tento 31letý hráč vyhrál akci již v roce 2019 a stává se tak dvojnásobným vítězem tohoto šampionátu Wells Fargo. Zařadil se za Roryho McIlroye, již třikrát vítěze závodu.

Homa začal o dva rány za vedoucím Keeganem Bradleym ze sobotní noci a dokázal zvrátit vývoj, když vrátil poslední kartu 68 (-2), zatímco Bradley hrál nad par se 72 (+2).

Díky tomuto vítězství získává Max Homa své nejlepší světové umístění v kariéře s 29. místem.

Keegan Bradley nakonec skončil druhý vedle Matta Fitzpatricka a Camerona Younga. O dvě rány za touto trojicí najdeme na páté pozici trojnásobného vítěze podniku Roryho McIlroye. Během svého týdne dává karty 67-73-68-68, celkem -4. Podepisuje svou první top 5 tohoto roku na PGA Tour, aniž by započítával své druhé místo na Masters.

Paul Barjon, jediný Francouz přihlášený do tohoto podniku, se po prvním kole umístil na třetím místě díky kartě 65 (-5). Zbytek jeho turnaje se bohužel do tohoto prvního kola nedočkal, skončil na 51. místě. Vytváří karty 65-74-76-73.

Chcete-li najít kompletní žebříček šampionátu Wells Fargo: Cliquez zde.

Autor: Baptiste Laurensou.