Matthieu Pavon, vyřazený z turnajů pozitivním testem na Covid 19, se mohl zúčastnit svého prvního turnaje sezóny během šampionátu Ras al Khaimah. Své první pódium podepsal třetím místem v Al Hamra Golf Club, sedm úderů za vítězem Nicolaiem HØJGAARDEM. Brun a Guerrier se umístili v top 15.

Matthieu Pavon, Højgaard

Nicolai HØJGAARD ​​​​vítěz Ras al Khaimah Championship – přes Twitter @DPWorldTour

Po dvou týdnech série Rolex zůstalo DP World Tour v Emirátech na mistrovství Ras al Khaimah pořádané Phoenix Capital v golfovém klubu Al Hamra. Matthieu Pavon, který byl pozitivně testován na Covid 19, se nemohl zúčastnit prvních dvou akcí roku, akcí bohatě dotovaných, protože označil sérii Rolex.

Bordelais na svém prvním turnaji roku dokázalo napravit rekord a potvrdit práci odvedenou během přestávky. S kartami 68-69-68-66 skončil třetí v tomto šampionátu Ras al Khaimah. Je součástí skupiny čtyř hráčů, kteří tento týden otáčí pouze karty pod 70 let. Jeho poslední karta 66 (-6), pět birdie, eagle za bogey, mu umožňuje v neděli získat osm míst. S tímto stupněm vítězů je nyní na 39. místě v Race To Dubai. Získal také 40 míst ve světovém žebříčku, z 272 na 232. místo.

Je to Nicolai HØJGAARD ​​​​, kdo vyhrává vítězství tohoto šampionátu Ras al Khaimah. Mladý Nor bude turnaj ovládnout a neděli zakončí mistrovskou handou. Dokonce si nabízí luxus vstřelit na svou kartu dva eagly na parech 5 ze 3 a 14. Vrací karty 67-65-64-68, tedy 25 birdie, tři eagly, pět bogey a double, celkem - 24. Vyhrál čtyři rány před Angličanem Jordanem Smithem a připsal si druhé vítězství na DP World Tour.

Julien Brun a Julien Guerrier skončili v top 15 podniku na 13. místě s celkovým součtem -13. S poslední kartou 67 (-5), vyšperkovanou wedge kickem pro eagle na 13, se Julien Brun v posledním kole vyšplhal o 15 míst. Vyrábí karty 71-66-71-67. Julien Guerrier během svého týdne vrací karty 71-69-66-69.