Lydia Ko ve 25 letech a potřetí ve své kariéře vyhrála American LPGA Tour díky vítězství na CME Group Tour Championship. Se svým součtem -17 je Novozélanďanka o dva rány před Irkou Leonnou Maguireovou a Švédkou Annou Nordqvistovou o tři rány. Céline Boutier skončila desátá v tomto podniku na Floridě a svou sezónu uzavřela na 10. místě v Race to CME Globe.

Lydia Ko podepsala double na LPGA

Lydia Ko vítězka CME Group Tour Championship a Race to CME Globe – přes Twitter @LPGA Tour

Sezóna LPGA Tour nyní skončila a byla završena vítězstvím Lydie Ko v CME Group Tour Championship. Je to podruhé, co Novozélanďanka vyhrála tento turnaj, a je to zejména potřetí, co vyhrála LPGA Tour Order of Merit. Tento týden na Floridě vede Lydia Ko o jednu ránu před Irkou Leonnou Maguireovou a o dvě rány Švédkou Annou Nordqvistovou. Vítězství se pro bývalou světovou jedničku ještě zformovalo, bylo nutné počkat na jamky 1 a 16 a dvě birdie, která mu umožnila nadechnout se čerstvého vzduchu, než zaútočil na svou 17. a poslední jamku.

Atthaya Thitikul, mladá světová jednička, končí svůj týden na 1. místě. Svůj rok na LPGA Tour končí na druhém místě za Lydií Ko.

Céline Boutier podepsala skvělý víkend se dvěma kartami 69 (-3), dvěma kartami, které jí umožňují posunout se na 10. místo v žebříčku CME Group Tour Championship. Francouzská jednička končí svůj rok na 1. místě v pořadí podle zásluh amerického ženského okruhu.

Chcete-li najít konečný žebříček CME Group Tour Championship: Cliquez zde.

Chcete-li najít konečnou klasifikaci závodu Race to CME Globe: Cliquez zde.