Shanshan Feng dominoval na čele žebříčku až do posledního kola TOTO Japan Classic a udržel si svůj titul získaný v loňském roce v neděli v Ibaraki. Čínský golfista předal poslední kartu 68, odečtením 4 úderů z kurzu, až do konce (-19).

Shanshan Feng - © PMILLEREAU / KMSP

Feng se v sobotu dostal na vrchol žebříčku poté, co se vzdal karty 63, což bylo nejrychlejší kolo závodu a zvítězilo o dva údery před Ai Suzuki.

Bronzový medailista na olympijských hrách v Riu sbíral celkem šest birdie, celkem 197, (-19).

Japonskou klasiku již vyhrála v roce 2016. Tím se z ní stala první hráčkou na ženském okruhu, která úspěšně obhájila svůj titul v roce 2017. Toto je její druhé vítězství sezóny poté, co získalo na mistrovství v Michiganu Volvik. , v květnu.

Feng odstartoval tento poslední den soutěží buggy na 1. a 3. jamce. Ptáci na 2. a 4. vlajce však škodu omezili. Později udělala další čtyři ptáčky, aby se distancovala od svých soupeřů.

Japonský Ai Suzuki skončil na druhém místě (-17), Anna Nordqvist, autorka hole-in-one na 3. zelené, skončila třetí, na 201 (-15).

Najděte kompletní výsledky: Cliquez zde