Američanky Jennifer Kupcho a Lizette Salas vyhrály turnaj Dow Great Lakes Bay Invitational, francouzsko-nizozemský tým Pauline Rousssin-Bouchardová a Dewi Weber po dvou kolech skončili v Top10.

Jennifer Kupcho a Lizette Salas vyhrály turnaj Dow Great Lakes Bay Invitational – #LPGAWinnerSelfie with Titleist – LPGA přes twitter

Americký pár si na začátku posledního kola udržoval náskok pěti úderů a vystavil poslední kartu 61 (-9). Kupcho a Salas se spojili s 9 birdie bez bogey a vyhráli turnaj ve čtyřhře s celkovým skóre -26.

- LPGA Media (@LPGAMedia) Července 16, 2022

Pauline Roussin-Bouchardová, Francouzka a její partnerka z Nizozemska Dewi Weberová samy v čele turnaje po dvou kolech neodolaly svěřenci Američanek po složitém pátečním 3. kole. Spokojí se s 6. místem po posledním kole zakončeném solidními 63 a birdie na poslední jamce pro oba hráče.

Výkony byly v centru pozornosti v sobotu, 11 birdie a karta týdne pro Mexičanku Marii Fassi a Američanku Stacy Lewisovou podepsaly skvělých 59 (-11) a vyšplhaly se z osmého na třetí místo s celkovým výsledkem -20.

Delacour a Herbin, další dvě přihlášené Francouzky, zapsaly v této čtyřhře výborných 61. Perrine Delacour a její čínský partner Xiyu Lin se vyšplhali do první patnáctky, zatímco Céline Herbinová a Švýcarka Morgane Metrauxová se posunuly na 15. místo.