Britanny Lincicome si již druhý rok v řadě udržuje titul, který získal Pure Silk Classic, snížený letos organizátory kvůli silným větrům na 54 jamek.

Britanny Lincicome zvítězila na PureSilk Bahamas Lpga Classic již druhý rok po sobě, na posledních pěti jamkách zahrála čtyři, včetně dvou na 17 a 18, a skončila s velmi solidními 65, když o dva údery porazila Wei-Ling Hsu.
Poté, co se organizátoři rozhodli omezit restartovací turnaj na 54 jamek, ponechali tak šanci dokončit v neděli.

Vítězka dokončila své druhé kolo v neděli ráno a předala 67 kartu. Na začátku finálového kola byly dva tahy od Shanshan Fang. Připomeňme, že turnaj byl kvůli násilným nárazům zredukován na 54 jamek.

Feng a Amy Yang sdíleli třetí místo, -9, před Danielle Kang. Lexi Thompson, Nelly Korda a Bronte Law byli svázáni šesté.

Henderson, který vedl, když byla hra v sobotu večer přerušena kvůli tmě, podal finální kartu 72 a skončil devátý na -9. Její krajanka Alena Sharp, která hrála 6, skončila na 70. místě.

Brittany Linciome, 32, zveřejnila na okruhu osmý kariérní zisk. V loňském roce získala lepší Thompsonovou.

Karine Icher na +2, zůstává jedinou Francouzkou, která prozatímně prošla Cutem nastaveným na +4
Céline Herbin a Perrine Delacour (+8), stejně jako Céline Boutier (+9), stihly ve svém druhém kole zahrát několik jamek.